مبلمان اداری مدولار چیست ؟

در مورد مبلمان اداری مدولار چه می دانید ؟ سيستم دکوراسيون مدولاردر حقیقت ابزار و امکاناتی است  براي بروز و ظهور خلاقيت و ابتکار در مبلمان و  دکوراسيون اداری .  در بخش پارتیشن اداری معمولا این سیستم  تشکیل شده است  از فريم آلومينيومی در مقاطع مختلف با تکمیل کننده هايي متنوع اعم از   MDF   ، شیشه و پرده کرکره . و در بخش میزهای اداری از چند قطعه به صورت میز ، فایل و کتابخانه تشکیل شده است که به راحتی در کنار هم به شیوه های مختلف چیدمان میشوند و به عبارتی بهترین  ویژگی این سیستم خاصیت تغییر پذیری سریع و آسان آن میباشد .

چرا مبلمان اداری مدولار ؟

دیگر استفاده از مبلمان اداری سنگین و بزرگ مد نیست و امروزه بیشتر ادارات و سازمانها از مبلمان اداری مدولار برای دفاتر خود استفاده میکنند و البته این به دلیل مزایای فراوان این نوع مبلمان است که ما سعی کرده ایم در این نوشتار بخشی از آنها را بیان کنیم .

جابجایی راحت مبلمان مدولار :

این نوع از مبلمان اداری نسبت به مبلمان قدیمی سبک تر است و به همین دلیل در زمان جابجایی دفتر خود به راحتی میتوانید آن را از یک محلی به محل دیگر انتقال دهید . البته این سبکی به این دلیل نیست که از مواد نامرغوب و یا ارزان ساخته شده است . همچنین اگر بخواهید دفتر خود را به یک محل جدید منتقل کنید ، مفید است . با توجه به مدولار و قابل تنظیم بودن این نوع مبلمان ، مونتاژ و دمونتاژ آن خیلی راحت خواهد بود  .

انعطاف پذیری زیاد مبلمان مدولار:

مبلمان اداری مدولار انعطاف پذیری زیادی دارد و دست شما را برای چیدمان محصولات باز میگذارد . با خرید این نوع مبلمان اداری میتوانید در الگوهای متفاوت و در حالتهای مختلف چیدمان خود را انجام دهید . با هر چیدمان میتوانید یک ظاهر متفاوت به دفتر کار خود بدهید . این نوع مبلمان برای کسانی که میخواهند کسب و کار خودشان را توسعه دهند بسیار مناسب میباشد  .با مبلمان اداری مدولار شما نیاز به صرف هزینه زیاد نخواهید داشت زیرا این نوع مبلمان مدولار قابلیت اضافه شدن با تکه های جدید را دارد . شما با خرید چند تکه جدید میتوانید یک مبلمان اداری جدید داشته باشید  .

مبلمان اداری مدولار بسیار حرفه ای و جذاب است

از آنجا که در زمان ساخت این نوع مبلمان اداری از انواع طرح های جدید و جذاب استفاده شده است میتوان گفت که این یک نوع مبلمان اداری جذاب است . هر طراحی به تنهایی به نظر بسیار جذاب و حرفه ای می آید . همچنین در کنار مابقی مبلمان ها ، سازمانها باید به این موضوع نگاه حرفه ای داشته باشند ، سعی کنید با انتخاب مبلمان اداری مدولار مناسب این نگاه حرفه ای را به مشتری خود نیز منتقل نمایید ، زیرا نگاه حرفه ای برای کسب و کار شما بسیار مهم است . کارفرمایان ، مشتریان و مراجعین  شما تحت تأثیر قرار خواهند گرفت و باعث افزایش فروش و اعتبار برند شما و در نهایت همچنین کسب سود شما خواهد شد . این باعث گسترش کسب و کار شما خواهد شد    .

بهبود بهره وری کارکنان با مبلمان اداری مدولار

بیشتر کار شناسان حوزه دکوراسیون اداری معتقدند که این نوع مبلمان اداری در افزایش کارایی پرسنل تاثیر بسزایی دارد . جذاب بودن و راحتی این نوع مبلمان باعث میشود که کارکنان مدت زمان زیادی را بدون خستگی و با آرامش کار کنند . شما میتوانید با یک طراحی مناسب کابین ها و ایستگاه های کاری را ایجاد کنید تا کارکنان شما بتوانند از حریم خصوصی کاملی برای انجام فعالیتشان برخوردار شوند . با داشتن یک حریم خصوصی کارکنان می توانند به طور کامل در کار خود تمرکز کرده و نیازی به دوباره کاری برای اصلاح اشتباهات ناشی از حواس پرتی نخواهند داشت . همچنین با این نوع مبلمان اداری  کارکنان به راحتی می توانند با کارکنان بخش دیگر هماهنگ شوند ، بنابراین مبلمان مدولار یک نوع بسیار مناسب مبلمان است که به افزایش بهره وری کارکنان کمک می کند . خرید این ملزومات اداری  واقعا یک سرمایه گذاری سودمند برای توسعه کسب و کار محسوب میشود .  اگراین  طرح صحیح  نباشد ، کل دفتر شما را خراب خواهد کرد و حتی اثرات منفی بر روی شرکت شما ایجاد می کند . بنابراین مهم است که مطمئن شوید که طرح اولیه چیدمان سازمان شما صحیح میباشد.

امروزه دانش مدیریت و بهره وری نیروروی انسانی رشد بسیار سریعی داشته و این باعث شده تا شرکتهای موفق در این زمینه بعنوان یک الگو مورد بررسی قرار گیرند عمده این شرکتهای موفق در تغییر در محیط کاری و فضای اداری خود دست به نو آوری های خاصی زده اند بخصوص در زمینه در چیدمان میزهای اداری  و پارتیشن ها ، و  همچنین بالا بردن بهره وری از مقدار فضای موجود ، سیستم مبلمان مدولار ، بر اساس  پاسخگویی به این نیاز خاص طراحی و تولید گردیده است و میتوان از ویژگیهای بارز  آن موارد زیر را ذکر کرد : اجزاء تشکیل دهنده میزها نظیر فایل سه کشو ، ال ، کتابخانه کنار میز و…  به سادگی با یکدیگر ترکیب می شوند ، و میتوانید با کمی سلیقه انواع چیدمان را با یک میز اداری مدولار تجربه کنید  .

گروه تخصصی بنکو ، با کمک طراحان حرفه ای و مجرب و همچنین گروه تولید و نصب ورزیده بر آن است که مبلمان اداری مدولار را با بهره گیری از نیاز های روز و همچنین  با به کارگیری جنبه های زیبایی شناختی در بهترین کیفیت طراحی و تولید نماید .