میز ام دی اف همراه با پایه فلزی ، یک ترکیب زیبا از دو جنس نا همگون است و مهمترین دلیل جذابیت آن نیز همین است. ترکیب فلز و چوب در ساخت میز روشی جدید نیست ولی نسبت به مدلهای کلاسیک بسیار نوآورانه است . اما آنچه امروزه شرکتهای معتبر تولید و عرضه می‌کنند سبک جدید میز اداری همراه با پایه فلزی است .

میز اداری همراه با پایه فلزی ، یک رویکرد نوین در طراحی و تولید است که شرکتهای معتبر و خلاق نسبت به تولید و عرضه آن اقدام کرده‌اند. ترکیب فلز و چوب در ساخت میز در آیتمهای دیگر مربوط به محصولات دکوراسیون داخلی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد که از آن جمله به انواع پارتیشن می‌توان اشاره نمود .

شرکتهایی که نسبت به طراحی و یا بازسازی دکوراسیون داخلی خود اقدام می‌کنند به طرز شگفت انگیزی رویکرد ویژه ای به این دسته از محصولات پیدا کرده‌اند .

اما به راستی دلیل این همه اقبال از ترکیب چوب و شیشه در ساخت میز و یا پارتیشن اداری چیست؟؟

مزایای میز ام دی اف همراه با پایه فلزی

در این مطلب چند ویژگی منحصر بفرد میز اداری همراه با پایه فلزی را بیان می‌کنیم تا اگر در حال تصمیم گیری در این مورد هستید آگاهانه انتخاب کنید .

 زیبایی

مهمترین مزیت میزهای اداری پایه فلزی را در زیبایی و جلوه خاص آن می‌توان بیان کرد . همانطور که پیشتر گفته شد ترکیب دو متریال نا مآنوس و نزدیکی این دو به یکدیگر موجب زیبایی بیشتر میز می‌گردد . آنچه ما از زیبایی یک محصول دکوراسیون داخلی می‌خواهیم را میز با صفحه ام دی اف و پایه فلزی دارد ضمن آنکه تفاوت را نیز در نگاه اول نمایان می‌کند . حس تفاوتی که این میز به همراه دارد بعنوان یک نقطه کانونی در فضا عمل می‌کند و تاثیر گذاری خود را به رخ می‌کشد .

قیمت میزهای پایه فلزی

همواره برای هر خریدی قیمت آن برای ما مهم بوده و هست حتی اگر ثروت چشمگیری داشته باشیم  .

خریداران همواره از خریدی رضایت دارند که کیفیت بیشتری را نسبت به آنچه می‌پردازند ، دریافت کنند .

میز های پایه فلزی از آن دسته از محصولات هستند که این مزیت را بطور کامل و حتی بیشتر از آن دارند . انواع میز چوبی و میز ام دی اف با آنکه در مدلهای متنوع و با کیفیتهای بسیار بالایی تولید و عرضه می‌شوند

و در نوع خود زیبا و کارا هستند اما در مقایسه با انواع میز پایه فلزی عمر کمتری دارند .

خاصیت چوب و ام دی اف به شکلی است که نیازمند مراقبت زیادی است تا بتوان از آن در مدت طولانی استفاده نمود .

میز های پایه فلزی دارای قیمت بیشتری نسبت به میزهای تماما چوبی و ام دی اف است اما کیفیت بسیار بیشتری را در خود دارد . در واقع محاسبه هزینه و فایده این نکته را کاملا تایید می‌کند که استفاده از میز پایه فلزی در طولانی مدت به جیب شما خدمت کرده است .

قیمت مناسب در کنار کیفیت ایده‌آل از جمله مزایای میز های پایه فلزی است.

ملاحظات خرید

هر محصولی نیازمند کیفیت در تولید است تا آنچه در مورد آن بیان می‌شود بطور دقیق اتفاق بیفتد.

میز پایه فلزی دارای ملاحظاتی در خرید است که حتما باید در زمان سفارش به آن دقت شود . نکته اول پایه فلزی میز است که باید از جنس مرغوب باشد .

رنگ پایه نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است اگر نوع رنگ بکار برده شده مناسب نباشد دو اتفاق اجتناب ناپذیر است اول آنکه کیفیت بصری رنگ کاهش می‌یابد و دوم آنکه در مرور زمان رنگ دچار ریزش می‌شود.

دومین نکته مهم ، استفاده از اتصالات درست برای ترکیب صفحه میز با پایه ان می باشد به طوری که در عین سادگی مونتاژ و دمونتاز میز ، بی دلیل پایه از صفحه جدا نشود .