تاثیر میز اداری مناسب

رضایت کارمندان و ماکسیمم بازدهی آنها با یکدیگر رابطه مستقیم دارند. کارمندان چه در خانه دورکاری کنند و چه در فضای شرکت حضور داشته باشند ، مهم است که از چه میز کاری استفاده کرده و آیا این میز می‌تواند پاسخگوی نیاز آنها باشد یا خیر . برای دکوراسیون داخلی هر شرکت ، ممکن است مدل های مختلفی از میزهای اداری مناسب باشد ، که هر کدام از آنها براساس طرح با متریال مختلفی ساخته می شوند .

برخی از میزهای اداری قابلیت تنظیم ارتفاع دارند . به این ترتیب کارمندان با هر قدی که دارند می توانند ارتفاع میز را تنظیم کرده و پشت میز احساس راحتی کنند . با این کار کارمندان وضعیت مناسب‌تری را برای بدن خود تنظیم کرده و به این وسیله فشار وارد بر بدن و در نتیجه احتمال آسیب بر گردن و کمر حین کار را کمتر می‌شود .

در انتخاب میز مناسب برای شرکت ، دو نکته مهم باید مد نظر قرار بگیرد :

  1. قابلیت هماهنگی با محیط
  2. مقیاس پذیری

براساس نوع کسب و کار و فضایی که قرار است کارمندان در آن مستقر شوند ، دکوراسیون اداری  و تجهیزات لازم ساخته و خریداری می شود . بنابراین برای خرید مبلمان اداری مدرن (میز و صندلی های مورد نیاز، پارتیشن‌ها و …) باید دو نکته‌ای که ذکر شد حتماً مد نظر قرار بگیرد . تا با صرف هزینه‌ای مناسب ، حداکثر نیاز مجموعه تامین شود .

میز اداری مناسب ، عاملی مؤثر بر راندمان کاری

روند کاری بسیاری از کارمندان به گونه ای است که به عنوان عضوی از تیم کار می‌کنند . بنابراین برای حمایت از این ساختارهای تیمی ، میزهای اداری باید در ابعاد و اندازه مناسب ساخته شود . تا در صورت لزوم از آن بتوان به عنوان میز کار گروهی نیز استفاده کرد . این ویژگی به کارمندان اجازه می دهد علاوه بر داشتن حریم خصوصی و احساس راحتی حین کار، فضای کافی برای بایگانی اسناد ، مدارک و وسایل خود در اختیار داشته باشند .

بسیاری از میزهای اداری مدرن تطبیق پذیرند ، به این معنا که هم می‌توان از آن  به عنوان یک میزکاری معمولی استفاده کرد و هم فضا کافی برای کارکردن یک تیم وجود دارد . این میزها در طرح و مدل های مختلف ساخته و مورد استفاده قرار می گیرند . بنابراین با توجه به نیاز شرکت خود بهتر است میزی را انتخاب کنید که کارمندان تان احساس راحتی بیشتری داشته و بتواند نیازهای لازم را برایشان برآورده کند .

میز اداری نشسته / ایستاده

یکی از محبوب‌ترین نمونه‌های در حال رشد در دپارتمان مبلمان اداری ، میزهای اداری نشسته / ایستاده است . این میز به استفاده کننده اجازه می‌دهد ، وضعیت خود را حین کار از حالت نشسته به ایستاده تغییر دهد . همچنین کارمند می‌تواند زمان خود را بین دو حالت نشسته و ایستاده تقسیم کند ، بنابراین جریان گردش خون در وضعیت بهتری قرار گرفته و حتی چربی‌سوزی در حین کار کردن اتفاق می‌افتد . در حقیقت میز نشسته / ایستاده ، دو میز است برای یک نفر!

برای انتخاب مبلمان اداری مناسب ، با توجه به نوع کسب و کارتان و روحیه کارمندان ، بهتر است با بخش فروش بنکو تماس بگیرید تا کارشناسان ما مشاوره های لازم در خصوص انتخاب درست را در اختیارتان قرار دهند .