مقالات

آخرین مقالات

21 اسفند

قبل از خرید میز اداری به چه نکاتی توجه کنیم (قسمت اول)

قبل از خرید میز اداری بهتر است نکاتی را در نظر داشته باشیم. اگر آنقدر بخت با شما یار بوده است که توانسته اید شرکتی
را به نام خود ثبت کنید، در این صورت یکی از مبلمان اداری ای که بایدبه فکر تهیه ی آن باشید، میز اداری مناسب است. یک میز اداری ارگونومیک نه تنها باعث می شود که شرکت شما جالب تر و جذاب تر به نظر بیاید، بلکه از وارد شدن هر آسیبی بر بدن شما جلوگیری می کند.
گذشته از اینها، میز اداری وسیله ای مرکزی برای سر و سامان دادن و منظم کردن متعلقات شما می باشد. فضای اداری و از جمله میز اداری منظم یکی از پارامترهای لازم برای بهره وری و راندمان کاری بالا می باشد. مبلمان اداری خوب با روحیه و خلق و خوی شما هم ارتباط مستقیم دارد. مطمئنا می خواهید وقتی وارد محیط کار خود می شوید، خوشحال باشید و روحیه ی خوبی داشته باشید.

مزایای میز اداری مناسب

• افزایش بهره وری و راندمان کاری یکی از مزایای مسلم میز اداری مناسب است. یک میز اداری منظم و هدفمند برای کارمندان ایجاد انگیزه می کند.
• حس مالکیتی که نسبت به میز اداری و متعلقات خود داریم، جنبه ی مهم دیگری از میز اداری است. فضای اداری برای شما مثل یک خانه ی کوچک می باشد. کافی است میز اداری مناسبی را انتخاب کنیم.
• مزیت برخورداری از سلامت مزیت مهم دیگری است که یک میز اداری ارگونومیک دارد. یک میز اداری با ارتفاع مناسب و صفحه ی مخصوص برای کیبورد، بسیار مهم است. میز اداری باید به گونه ای باشد که به آسانی بتوان به کابینت ها و طبقات دسترسی داشت. رعایت این نکات در میز اداری به سلامتی ستون فقرات بسیار کمک می کند.
• نکته ی آخر که برای یک میز اداری ارگونومیک مهم است، ظاهری زیبا و جذاب می باشد. اگر می خواهید بر کارمندان و مشتریان بالقوه ی خود تأثیری عمیق بگذارید، سعی کنید شرکت شما تمیز، منظم و جالب باشد.

برای میز اداری خود، چه شکلی را در نظر دارید؟

موقع در نظر گرفتن میز اداری برای فضای اداری خود، اولین نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که می خواهید میز اداری شما به چه شکلی باشد؟ اصولا چهار نوع میز اداری معمول داریم:
1. میز اداری مستطیل
2. میز اداری برای گوشه ی اتاق
3. میز اداری به شکل L
4. میز اداری به شکل U

 

میز کارمندی

 

میز اداری سفارشی ساز و خاص

میزهایی که در بالا ذکر شد، همه از انواع معمول میزهای اداری هستند. شما می توانید برای کار خاص خود، میز اداری تخصصی بگیرید. برای مثال، اگر رهبر ارکستر هستید، می توانید میز استودیو بگیرید. و یا اگر گیمر (gamer) هستید، در این صورت می توانید یک میز اداری خوب و مناسب برای بازی بگیرید.
اگر شرکت شما اهداف خاصی دارد و فعالیت آن ویژه است، می توانید میزهای خاصی را سفارش دهید مثل میز اداری دو منظوره، میز اداری با ارتفاع قابل تنظیم، میز اداری با دیوایدر و کردنزا.
منبع: https://www.atulhost.com/things-consider-buying-office-desk
  • Rating
  • 233 دفعات بازدید