مقالات

آخرین مقالات

20 اسفند

انواع پارتیشن اداری (قسمت چهارم)

مزایای پارتیشن اداری

در زیر چند جنبه از فواید پارتیشن اداری در طراحی مبلمان اداری را بررسی می کنیم:

چگونه پارتیشن اداری می تواند برای شرکت شما مفید باشد؟

مقرون به صرفه بودن پارتیشن اداری : بدیهی است که تقسیم کردن شرکت با پارتیشن اداری شیشه ای مقرون به صرفه تر از این است که بخواهیم شرکت را با دیوارهای عادی و دائمی تقسیم کنیم. بر حسب سطح کیفیت و طرحی که شما از پارتیشن اداری نیاز دارید، می توانید به عنوان سرمایه گذاری ای که چندان هم هنگفت نیست به آن نگاه کنید و در ضمن پارتیشن اداری بهره وری و راندمان کاری را در شرکت بالا می برد.

استفاده از پارتیشن اداری عملی و کاربردی است : چه کسی دوست دارد در وسط شرکت خود یک دیوار داشته باشد و آن را برای همیشه به دو نیم تقسیم کند؟ کسب و کارها دائما در حال تغییر هستند؛ روش کار شرکت، تعداد کارمندان و سایز دپارتمان ها همیشه دستخوش تغییر هستند. در مورد پارتیشن اداری ، شما این توانایی را خواهید داشت که به سرعت بتوانید آنها را نصب کنید و یا هر موقع خواستید، آنها را با کمترین به هم ریختگی برداشته و جای آنها را تغییر دهید. با پارتیشن اداری ، شما به فضای فعلی و روش چیدمان فعلی خود محدود نمی شوید.
• رعایت حریم خصوصی با پارتیشن اداری : یکی از بزرگ ترین فاکتورهای تأثیر گذار در شرکت هایی که بر روی سیستم های پارتیشن بندی اداری سرمایه گذاری می کنند، این است که آنها می توانند با پارتیشن اداری ، فضاهای خصوصی بیشتری را ایجاد کنند. همه ی ما می دانیم در یک شرکت اپن آفیس با فضای محدود ، وقتی می خواهیم جلسه ای تشکیل دهیم و در عین حال مایل نیستیم که کسی حرف های ما را بشنود، نیاز به داشتن یک محیط خصوصی چقدر حس می شود. حال که با پارتیشن اداری ، این امکان برای ما فراهم است و ما می توانیم پارتیشن های اداری دائم و یا موقت عایق صدا داشته باشیم، این موضوع دیگر معضلی به حساب نمی آید.
پارتیشن اداری وزیبایی شناسی: مسلم است که پارتیشن اداری واقعا می تواند به عنوان یکی از با استایل ترین فاکتورهای مبلمان اداری فضای کار به حساب بیاید. شما استایل ها، طرح ها و نمونه های مختلفی در اختیار دارید که برای تکمیل کردن و یا اضافه کردن طرح مبلمان اداری خود می توانید از بین آنها انتخاب کنید. می توان پارتیشن اداری را با لوگوی شرکت، تصاویر و یا رنگ های کلیدی شرکت ترکیب کرده، آرم خود را اضافه کرده و آن را به یک علامت مشخصه برای شرکت تبدیل کنیم.
نور: این بیشتر در مورد پارتیشن اداری شیشه ای می باشد و یا حتی پارتیشن اداری که پنجره دارد و ترکیبی از پارتیشن اداری منسجم و شیشه می باشد. هر چقدر شیشه ی پارتیشن ها بیشتر باشد، نور طبیعی بیشتری را در فضای کار خواهیم داشت، با پارتیشن اداری شیشه ای و شیشه ی بیشتر محیط کار روشن تری خواهیم داشت و فضا بزرگ تر به نظر می رسد. ثابت شده است که نور طبیعی باعث بالا بردن سطح روحیه ی کارمندان خواهد شد و به نوبه ی خود تأثیر مثبتی بر راندمان و بهره وری کاری آنها خواهد داشت.
اگر علاقمند هستید به فضای کار خود، پارتیشن اداری اضافه کنید، کافی است با ما تماس بگیرید و پارتیشن اداری دلخواه خود را سفارش دهید.
منبع: https://officeblindsandglazing.co.uk
  • Rating
  • 190 دفعات بازدید