مقالات

آخرین مقالات

19 اسفند

انواع پارتیشن اداری (قسمت سوم)

در قسمت های قبلی این مقاله، ویژگی های پارتیشن اداری چوبی، ام دی اف و آلومینیومی در زمینه طراحی مبلمان اداری بیان شد. در این
مقاله، خصوصیات پارتیشن اداری شیشه ای بیان می شود.

پارتیشن اداری شیشه ای

 

پارتیشن-شیشه ای

 

به نظر ما، پارتیشن اداری شیشه ای بهترین انتخاب برای طراحی مبلمان اداری شرکت های مدرن است. امروزه شرکتها و ادارات می خواهند تا حد امکان شیشه ی بیشتری را در محیط کار خود بگنجانند تا مبلمان اداری آنها جلوه ی مدرن بیشتری پیدا کند و پارتیشن اداری شیشه ای گذشته از مزایای زیادی که دارد، به فضای کار شما جنبه ی مدرن بیشتری می دهد.
شرکت ها در ساختمان های آسمان خراش با نمای شیشه ای به دلایل زیادی محبوب و مورد پسند است. در این واقعیت که آنها ظاهر بسیار زیبا و تأثیر گذاری برای مشتریان بالقوه دارند، شکی نیست و با دیدن ظاهر زیبای چنین ساختمانی، این تصور به ذهن متبادر می شود که با شرکت معتبری سر و کار داریم.
به هر حال، همیشه امکان این که شرکت را به ساختمان دیگری منتقل کنیم، وجود ندارد و می توان فضای شرکت را بدون صرف هزینه ی زیاد با پارتیشن اداری شیشه ای گسترده کرد. بر خلاف خیلی از سیستم های دیگر پارتیشن اداری ، در این جا می توانید پارتیشن اداری شیشه ای خود را هر گونه که می خواهید سفارش دهید و در واقع پارتیشن اداری بر حسب نیاز شما و منحصرا برای شما، سفارشی ساز می شود.
با تکنولوژی مدرن، شما می توانید با سند بلاست کردن و یا چاپ لوگو و یا هر چیز دیگری بر روی شیشه ی پارتیشن اداری ، جلوه ی متفاوتی را برای شرکت خود خلق کنید و سبک منحصر به فردی را برای خود رقم بزنید. خیلی از مؤسسات، لوگوی خود و یا رنگ های کلیدی برند خود را بر روی پارتیشن می زنند تا کاملا با دیزاین شرکت یکپارچه شده و همه چیز با هم هماهنگ شود.
یکی از فواید مهم پارتیشن اداری شیشه ای این است که با پارتیشن اداری شیشه ای، شما می توانید از نور طبیعی بیشتری استفاده کنید. هیچ کس مایل نیست در یک محیط تیره و تاریک کار کند، در حالی که می توان با استفاده ی بیشتر از شیشه، محیط کار خود را به فضایی روشن تر و پر انرژی تر تبدیل کرد، چرا این کار را انجام ندهیم و با سفارش پارتیشن اداری شیشه ای، محیط کار خود را زیباتر و روشن تر نکنیم؟
نور مصنوعی فقط می تواند برای یک محیط کوچک مناسب باشد، بنابراین ایده ی بسیار خوبی است که تا حد امکان، نور طبیعی بیشتری را وارد فضای شرکت کنیم. پارتیشن اداری تیره و غیر شفاف و دیوارهای دائمی و بدون شیشه، فقط محیط را تاریک تر می کنند و احتمالا حتی لازم می شود برای نصب چراغ های بیشتر هزینه های بیشتری صرف شود.
سیستم های پارتیشن اداری شیشه ای با شیشه ی تمام قد بدون قاب و یا با قاب های آلومینیومی منسجم، ظاهر یکدست و یکنواخت و براقی خواهند داشت. همه ی ما وقتی وارد شرکتی می شویم که از پارتیشن اداری شیشه ای استفاده کرده است، اذعان داریم که بسیار زیباتر از شرکتی است که از دیوارهای دائمی استفاده کرده است.
این مقاله ادامه دارد
منبع: https://officeblindsandglazing.co.uk
  • Rating
  • 247 دفعات بازدید