مقالات

آخرین مقالات

15 اسفند
• پارتیشن اداری ام دی اف / چوبی
• پارتیشن اداری آلومینیومی
• پارتیشن اداری شیشه ای
حال در مورد هر کدام از انواع پارتیشن اداری ، توضیح مختصری می دهیمتا با مزایا و یا معایب انواع پارتیشن اداری آشنا شوید و پارتیشن اداری مناسب فضای کار خود را پیدا کنید.

پارتیشن اداری چوبی / پارتیشن اداری ام دی اف

 

پارتیشن-ام دی اف

 

پارتیشن اداری ام دی اف در عین حال که برای همه ی فضاهای کاری قابل استفاده است و جلوه ای سنتی به شرکت می دهد، حس گرم و کلاسیکی به محیط می بخشد. این نوع پارتیشن اداری سالهای متمادی در صنعت طراحی مبلمان اداری ، رایج بوده است و در عین حال که حسی طبیعی به محیط می دهد، به آسانی با هر نوع طراحی مبلمان اداری هماهنگ می شود.
پارتیشن اداری بسته به ظاهر و جلوه ای که دوست دارید، با روکش های مختلفی از چوب، ام دی اف یا روکش چوب طبیعی موجود می باشند. پارتیشن اداری با لبه های تر تمیز و صاف و صیقل داده شده ، قاب های آنها و نحوه ی جفت شدن آنها، این ها همه باعث می شود که به راحتی بتوان آنها را جدا کرده و دوباره نصب کرد.
به وسیله پارتیشن اداری می توان به شرکت جلوه ی خانه داد؛ از لابی و ورودی شرکت گرفته تا اتاق کنفرانس و جلسات یا محیط عمومی شرکت. برای پارتیشن اداری، گزینه های زیادی برای انتخاب داریم، مثل بلوط ، راش ، افرا ، گیلاس و خیلی انتخاب های دیگر.
نکته ی مهم در مورد سیستم پارتیشن اداری این است که آنها به پارتیشن اداری تمام چوب محدود نمی شوند و می توان آن را با شیشه ترکیب کرد تا فضایی روشن تر به اتاق بدهد. این سیستم ها و سیستم های محکم و منسجم می توانند محیطی عایق صدا به وجود بیاورند و تا حد 52 db صدا را کاهش دهند. پارتیشن اداری که با شیشه ترکیب شده است، می توانند تا حد 40 db صدا را کاهش دهد.
یکی از بزرگ ترین نکات در محیط های تجاری و اداری ، امنیت در مقابل حریق و آتش سوزی و رعایت قواعد و قوانین استاندارد ساختمان سازی در ساختمان می باشد. این در واقع باعث می شود که پارتیشن اداری ضد حریق، یک ضرورت برای شرکت به حساب می آید ، چون با پارتیشن اداری ضد حریق ، آتش و دود و گازهای سمی در یک جا مانده و به قسمت های دیگر سرایت نکند. پارتیشن های منسجم و محکم می توانند تا 60 دقیقه آتش را تحمل کنند در حالی که پارتیشن هایی که با شیشه های تک جداره و دو جداره ترکیب شده باشد، می تواند تا 57 دقیقه در مقابل آتش مقاومت کند.

پارتیشن اداری آلومینیومی

 

پارتیشن-آلومینیومی

 

ثابت شده است که پارتیشن اداری آلومینیومی یکی از با دوام ترین سیستم های پارتیشن موجود می باشد، اگر چه در نصب، باز کردن و نصب دوباره در محل جدید، انعطاف پذیری خوبی از خود نشان می دهد. نصب پارتیشن اداری آلومینیومی سریع و راحت است و کمترین به هم ریختگی را دارد.
همه ی قاب های آلومینیومی می توانند با رنگ پودری پوشانده شوند تا با نیازهای شما، متناسب باشند و لولاها می توانند با لبه های آلومینیومی پوشش داده شده و یا دور آنها با نوار پوشانده شود تا در آخر جلوه ی کار، کاملا یکدست به نظر برسد. نکته ی مهم در مورد پارتیشن اداری آلومینیومی این است که می توان با ظاهر و سبک های متنوعی آن را انجام داد و آنها وقتی که با کرکره و شیشه ی دو جداره ترکیب شوند و ظاهری با استایل و براق پیدا کنند، از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند و نسبت به کرکره های معمولی که با شیشه ی یک جداره است، کاربردی بیشتری دارند و حریم خصوصی بیشتری را فراهم می کند.
سیستم های پارتیشنی آلومینیومی منسجم تا 52 db صدا را کاهش می دهند. در مورد مقاومت پارتیشن های آلومینیومی در مقابل حریق، هم پارتیشنهای تمام آلومینیومی و هم پارتیشن هایی که با شیشه ترکیب شده است، حدود 60 دقیقه می توانند مقاومت کنند. موقع سفارش دادن محصول، بهتر است میزان محافظت آن را در مقابل آتش مشخص کنیم تا با عایق مناسب و شیشه ی ضد حریق همراه باشد.
این مقاله ادامه دارد
منبع:http://officeblindsandglazing.co.uk
  • Rating
  • 285 دفعات بازدید