مقالات

آخرین مقالات

13 اسفند

انتخاب مبلمان اداری ایده آل برای شرکت استارت آپ

وقتی که شما برای اولین بار تصمیم گرفتید که شرکتی را برای کسب و کار نو پای خود تأسیس کنید، شاید هرگز فکر نمی کردید
که پیدا کردن مبلمان اداری تا این حد خسته کننده باشد. ممکن است برای تهیه ی مبلمان اداری شرکت خود، ساعت ها در شوروم های منطقه ی خود وقت صرف کرده باشید، اما اگر شما ندانید که به دنبال چه نوع مبلمان اداری هستید، هر چه پیش می روید، این مسئولیت برای شما سنگین تر می شود.
انتخاب مبلمان اداری با یک طراحی دقیق شروع می شود. ابتدا باید ببینید چه نوع مبلمانی احتیاج دارید، و این مبلمان اداری چگونه با محل کار جدید شما هماهنگی دارد و این که چگونه به هویت برند شما کمک خواهد کرد. در این مقاله، ما می خواهیم در مورد اصول انتخاب مبلمان اداری ایده آل به شما کمک کنیم.

بودجه ی شما برای خرید مبلمان اداری چیست؟

تأمین مالی شرکت های کوچک به مدیریت و نظارت بر تمام بخش ها حتی جزئی ترین بخش ها مربوط می شود. از آنجایی که بودجه ی شما محدود است، هر هزینه ای که می کنید مهم است و باید با دقت تمام برنامه ریزی کنید. ابتدا تصمیم بگیرید که چقدر می خواهید برای مبلمان اداری اعم از میز و صندلی اداری هزینه کنید، همچنین باید بتوانید برای جاهایی که برای زمان استراحت مهم هستند، از جمله آشپزخانه پولی کنار بگذارید. قطعات مبلمان اداری شرکت باید نه خیلی زیاد و نه خیلی کم باشد. نمی دانید که چه زمانی ممکن است شرکت شما گسترده تر شود و ممکن است در آن زمان دیگر قادر نباشید که همان مدل مبلمان اداری را خریداری کنید.

در خرید مبلمان اداری ، نیازهای خود را در نظر بگیرید

 

مبلمان-اداری

 

کارمندان شما اکثر وقت خود را در شرکت سپری می کنند و برای این که کارایی خوبی داشته باشند، باید احساس راحتی کنند. به همین دلیل است که شما باید خرید صندلی های ارگونومیک و میزهای اداری را نوعی سرمایه گذاری بدانید. آنها نه فقط باید مد روز و معمول باشند، بلکه برای سلامتی کارمندان بسیار مهم هستند. امروزه در بازار مبلمان اداری ، مدل های بسیار متنوعی از مبلمان اداری یافت می شود و این به این معنی است که شما مطمئنا می توانید مبلمان اداری ایده آل و مناسب را با قیمت معقولی تهیه کنید.
جدا از مبلمان اداری فضای کاری ، باید به فکر تجهیز داخل شرکت هم باشید. این شامل آشپزخانه، فضای انتظار و یا لابی شرکت هم می باشد البته اگر شرکت شما دارای چنین جایی باشد. باید فضای انتظار شرکت را با صندلی های راحت برای مشتریان و مراجعین خود، تجهیز کنید تا وقتی منتظر هستند، راحت باشند. گذشته از همه ی این مسائل، اولین تأثیر بسیار مهم است.

اطمینان حاصل کنید که مبلمان اداری شرکت کاربردی و قابل انعطاف باشد

امروزه قابلیت کاربری چند گانه ی مبلمان اداری و کاربردی بودن آن، مهم ترین نکاتی هستند که بیشتر مبلمان اداری دارا هستند. میزها و صندلی های اداری باید قابلیت استفاده برای موارد گوناگون را داشته باشند به نحوی که کارمندان با آنها احساس راحتی کنند. اگر برای ذخیره ی فایل ها، جای کافی در میز تعبیه نشده باشد، باید کمدهای بایگانی در نظر بگیرید. اگر برای کار خود بر مدارک کاغذی متکی هستید، باید برای خرید کمدهای بایگانی ضد حریق اقدام کنید تا مدارک شما محافظت شده و محفوظ باشند.

سایز مناسب مبلمان اداری

شما باید مطمئن باشید مبلمانی که می گیرید، با سایز شرکت شما متناسب است. افزودن مبلمان اداری و میزهای حجیم در یک شرکت باریک باعث اختلال در رفت و آمد شده و از جذابیت شرکت می کاهد. ابتدا اندازه گیری دقیقی از شرکت داشته باشید و سپس ببینید چگونه می توانید از فضای موجود، بیشترین استفاده را ببرید. شما می توانید راهنمایی های زیادی را به صورت آنلاین پیدا کنید و از مطالب اینترنتی کمک بگیرید تا فضای کوچک شرکت خود را با چیدمان مؤثر مبلمان اداری بزرگ تر جلوه دهید.

آیا مبلمان اداری ، برند و هویت شما را توصیف می کند؟

در این جا به این موضوع می پردازیم که رنگ ها چگونه بر روحیه ی کارمندان تأثیر می گذارند. برای مثال، رنگ قرمز هوشیاری را بالا می برد، در حالی که آبی کمک می کند که ذهن ما آرامش پیدا کند. این اطلاعات می تواند موقع انتخاب رنگ دیوار یا اتاق نشیمن مفید باشد. اگر شما رنگ نارنجی را برای دیوارها استفاده کنید، این موضوع کمک خواهد کرد که سطح انرژی افراد افزایش پیدا کند و مراجعین شرکت، کارمندان را سرشار ازانرژی و خلاقیت ببینند. به هر حال در ترکیب رنگ های مختلف با هم باید مراقب باشید. در غیر این صورت ممکن است محیطی غیر عادی یا ناخوشایند ایجاد کنیم. همین موضوع برای انتخاب مبلمان اداری هم به کار می رود. شرکت های امروزه نسبت به شرکت های قدیمی، بسیار متفاوت هستند. شرکت های امروزه به نحوی ساخته شده اند که سعی دارند جو آرامش بخش یک کافه را به وجود بیاورند و باید بر اساس آن مبلمان را انتخاب کرد.
منبع:http://daleoffice.co.uk
  • Rating
  • 310 دفعات بازدید