مقالات

آخرین مقالات

08 اسفند

چهار نوع مبلمان اداری که به بهره‌ وری کمک می‌کنند

هر روز از خواب برمی‌خیزی، به محل کار می‌روی، به خانه برمی‌گردی. تکرار و تکرار و تکرار. خب، چنین چیزی می‌تواند کارمندان را ملول و دلزده کند. اگر تمرکز روسا و کارورزان پایین باشد، سوددهی نیز پایین خواهد آمد.
سوال اینجاست، شما چطور از وقوع چنین اتفاقی جلوگیری خواهید کرد؟
شاید حالا زمان خوبی برای ساخت محیط کاری جایگزین باشد. شرکت‌ها گذر از دفاتر سنتی به فضای کاری خلاقانه را آغاز کرده‌اند. آماده‌اید تا ببینید در همین راستا چه کارهایی صورت گرفته است؟ در اینجا 4 مبلمان اداری گردآوری شده که قابل خریدند و با خرید آنها انقلابی در فضای کاری شما رخ خواهد داد.

میز اداری نشسته / میز اداری ایستاده

رضایت کارمندان و ماکسیمم بازدهی آنها با یکدیگر ارتباط مستقیم دارند. یکی از محبوب‌ترین نمونه‌های در حال رشد در دپارتمان مبلمان اداری، میز اداری نشسته / ایستاده است. این میز به استفاده کننده اجازه می‌دهد در حین کار از حالت نشسته به ایستاده تغییر موقعیت دهد. همچنین کارمند می‌تواند زمان خود را بین دو حالت نشسته و ایستاده تقسیم کند، در نتیجه جریان خون و حتی چربی‌سوزی در حین کار کردن اتفاق می‌افتد.
در حقیقت میز نشسته / ایستاده، دو میز است برای یک نفر!

 

میز اداری

 

صندلی اداری کانتری

صندلی اداری با این ارتفاع مکمل بی‌عیب و نقصی است برای میز نشسته / ایستاده‌ی پاراگراف پیشین. این صندلی‌ها امکان تنظیم قد را برای کسانی که علاقمندند در دفتر بچرخند یا حتی در مکان‌های دیگری به صورت موقت کار کنند، فراهم می‌آورد. با استفاده از این صندلی، مکان‌هایی که بتوانید صندلی خود را در آن قرار دهید بی‌شمارند.

 

صندلی اداری کانتری

 

ایده‌های مدولار – میزهای دوکاره

میزهای مدولار شبیه به آنچه در تصویر مشاهده می‌کنید، ایده‌ی جمعی را پرورش می‌دهند. کارمندان خود را با ایده‌های پویا و محرک از ملال دور نگه دارید.

 

میز دوکاره

 

سیستم‌های میز کار مشترک

آیا این ایده را دوست دارید که کارمندان آزادانه در خصوص کار و ایده‌های خلاقانه بحث کنند و راه رفتن در فضای کاری را کاهش دهند؟ خیلی از شرکت‌ها در حال حذف اتاقک‌های قدیمی و جایگزین خلاقانه‌ای برای آنها هستند.

 

صندلی اداری

 

منبع:http://www.creativitypost.com/create/work_smarter_not_harder_21_time_management_tips_to_hack_productivity
  • Rating
  • 264 دفعات بازدید