مقالات

آخرین مقالات

30 آبان
پارتیشن اداری یکی از تولیدات شرکت های مبلمان اداری هستند که در سراسر دنیا و در شرکت های زیادی مورد استفاده قرار می گیرند.
غالبا، زمانی پارتیشن اداری استفاده می شوند تا کارمندان را مطمئن کنند که فضای خصوصی برای خود دارند.با استفاده از پارتیشن دوجداره به راحتی می توان در صورت لزوم، در مبلمان اداری و چیدمان میزهای اداری آنها، تغییرات لازم را اعمال کرد و در صورت نیاز، می توان فضای اداری را بزرگ تر کرد. پارتیشن اداری ، همچنین، از نظر هزینه در مقایسه با دیوارهای دائمی ، بسیار منعطف واقتصادی تر هستند و بعنوان دارایی شرکت به حساب می آیند. شما می توانید پارتیشن بندی مدرنی را برای محیط کار خود سفارش دهید و در کوتاه ترین زمان ممکن، پارتیشن دوجداره را نصب کنید. انواع مختلفی از پارتیشن وجود دارد که شامل پارتیشن اداری شیشه ای و پارتیشن اداری ام دی اف می باشند که قابل تغییر بوده و در قسمت های مختلف پارتیشن میتوان از ترکیبات مختلف شیشه و ام دی اف استفاده کرد .

 

office Partition

 

پارتیشن اداری تا سقف

شرکت های زیادی برای مجزا کردن و تقسیم کردن فضای کار خود از پارتیشن دوجداره استفاده می کنند. گاهی اوقات، این پارتیشن اداری تا سقف سفارش داده می شوند، اما کارمند کاملا در اتاق خود محبوس نمی شود و دید او محدود نمی شود. عمدتا، برای ساختن پارتیشن از ام دی اف استفاده می شود و در مواردی هم از شیشه استفاده می گردد و در برخب موارد میتوان از پارتیشن کرکره خور نیز استفاده نمود .

 

office Partition

 

پارتیشن شیشه ای

یکی دیگر از انواع پارتیشن اداری که در بازار موجود می باشد، پارتیشن های شیشه ای می باشد که افراد زیادی طرفدار آن هستند. معمولا برای ساختن این نوع پارتیشن، از آلومینیوم وشیشه استفاده می شود و در حالی که برخی از پارتیشن ها چارچوب ام دی افی دارند، برخی پارتیشن شیشه تولید می کنند که چارچوب ندارند.
ضرورتا آنها را در پنل های تمام قد یا نصفه می بینیم و در پارتیشن های شیشه ای، حریم خصوصی با کرکره تأمین می شود. با پارتیشن های شیشه ای هم سرو صدا کم می شود و هم نور به همه جا می تابد. قیمتی که برای پارتیشن های اداری شیشه ای پرداخت می شود به عوامل مختلفی مثل نوع شیشه، چارچوب و گزینه های دیگری که دراین مورد مطرح است، بستگی دارد و نیز به این مورد که در بازار بیشتر چه موادی موجود است.

اتاق هایی که با پارتیشن بندی از هم جدا شده اند

 

office Partition

 

اتاق های پارتیشن بندی شده تا به حال اصلی ترین و رایج ترین شکل جدا کننده هایی هستند که در شرکت ها استفاده شده اند. در خیلی جاها به آن پارتیشن دوجداره کوتاه گفته می شود که باعث افزایش حریم خصوصی می شوند. این پارتیشن اداری باعث راحتی بیشتری برای کارمندان می شود زیرا به راحتی می توان جای پارتیشن را تغییر داد.طراحی پارتیشن بدین گونه است که که هر چهار دیوار در صورت نبود دیوار پارتیشن اداری در نظر گرفته می شود و در یکی از دیوارها محلی برای عبور و مرور در نظر گرفته می شود. معمولا، دیوار چهارم اتاق ساخته شده با پارتیشن، نصفه است و فضای ابعاد داخل اتاق در حدی در نظر گرفته می شود که با توجه به تعداد نفرات ، میز اداری ، کمد بایگانی و فایل چهار کشو اداری مرتبط جای کافی وجود داشته باشد .

پارتیشن اداری قابل حمل

 

office Partition

 

معمولا، پارتیشن اداری پرتابل این مزیت را دارند که به جاهای مختلف منتقل شوند. خیلی از افراد، انعطاف پذیرترین پارتیشن بندی موقت را انتخاب می کنند. از همه مهم تر این که، اگر چه حریم خصوصی که آنها فراهم می کنند ، کامل نیست ، اما سر و صدای مزاحم را تا حد زیادی کم می کنند.
منبع:http://www.mnzbc.com.my/company-blog/116-types-of-office-partitions-and-their-benefits.html
  • Rating
  • 802 دفعات بازدید