مقالات

آخرین مقالات

28 فروردين

کاناپه ی مناسب برای گوشه در فضای باز

هر موقع برای مصاحبه و یا کار دیگری به اداره ای مراجعه می کنید، به شما گفته می شود که روی کاناپه ی جالبی در گوشه ی اتاق چند دقیقه منتظر بمانید. هر کدام از ما موقعی که روی این کاناپه نشسته ایم، آرزو می کنیم که ای کاش ما هم چنین کاناپه ای در پاسیوی خود داشتیم.
شما همچنین می توانید مدل های دیگری از کاناپه ها را ببینید و به کل چیدمان فضای باز خود فکر کنید و با پالت های چوبی چیزهایی را در نظر بگیرید. این ست مبل از پالت های بلا استفاده ساخته شده است و بسیار هوشمندانه طراحی شده است و از نظر هزینه به گونه ای است که با بودجه ی مختصر شما سازگار است.
با نگاهی کلی به عکس ها، می توانید یک دستورالعمل چشمی برای ساخت این پروژه های بی نظیر برای مبلمان فضای باز با دستان خود داشته باشید. این ست کاناپه و میز قهوه خوری خیره کننده با رنگ های ساده ی شکلاتی خود، جلوه ای طبیعی به گوشه ی پاسیو و یا حیاط شما خواهد داد. جایی که شما می توانید آخر هفته ها با دوستان خود دور هم جمع شوید و خوش بگذرانید.

 

ساخت کاناپه با پالت

 

اگر بخواهید چنین کاناپه ای را به صورت آماده خریداری کنید، هزینه ی زیادی برای شما در بر خواهد داشت. اما با تخته های پالتی که در دسترس دارید، می توانید به راحتی این کاناپه های حجیم را بسازید و پول با ارزش خود را برای این کار هدر ندهید.

 

ساخت کاناپه با پالت

 

در مرحله ی بعد از ساخت، این مبلمان بزرگ برای جذابیت بیشتر رنگ قهوه ای می خورد و ظاهر شکیل تری پیدا می کند. میز قهوه خوری هم به همین ترتیب، برای هماهنگی بیشتر به همان رنگ در می آید.

 

ساخت کاناپه با پالت

 

در آخرین مرحله، کاناپه با پارچه های فوم دار پوشیده می شود و کوسن های نرم با رنگ هایی با کنتراست بالا در روی آن قرار می گیرد تا هم موجب افزایش راحتی شود و هم ظاهر زیباتری پیدا کند. این کاناپه و میز قهوه خوری، جایی ایده آل با کارایی بالا برای جمع های دوستانه ی گاه به گاه می باشد.
برای این که نتیجه ی بهتری بگیرید، از اره ی گرد استفاده کنید.
منبع: http://www.101palletfurniture.com/sofas/diy-pallet-corner-sofa
  • Rating
  • 1180 دفعات بازدید