مقالات

آخرین مقالات

03 اسفند

ساخت کاناپه برای فضای باز با پالت

کاناپه ی پالت برای فضای باز با پشت راحت

در زمستان نور خورشید به حدی ملایم و لذت بخش است که هر کسی دوست دارد از خانه بیرون بزند و تا حد امکان از فضای بیرون لذت ببرد. وقتی پرتوهای گرم خورشید به بدن ما می خورد، احساس خوبی به ما دست می دهد. ...به این دلیل است که
فضای بیرون مثل باغ یا پاسیو باید به نحوی باشد که شما بتوانید کیفیت خوب هوا را حس کرده و از آن لذت ببرید. اگر تعداد اعضای خانواده ی شما زیاد است، باید به فکر کاناپه های بیشتر و بزرگ تری باشید و این کاناپه ی پالت برای فضای باز راه مناسبی برای این کار است. لازم به ذکر است که چنین کاناپه ای با این همه کاربردی بودن و ظاهری زیبا، برای شما هیچ خرجی ندارد.
کاناپه ی بدون دسته، طرح و استایلی بسیار زیبا دارد که برای هر خانه ای با هر دکوری ست می شود. یک پشتی متوسط ، نشیمن جا دار و پایه هایی محکم، از ویژگی های این کاناپه است. استفاده از رنگ های مختلف روی تخته های قسمت پشتی، جلوه ی زیبایی را به وجود می آورد. برای قسمت نشیمن، از پوشش مناسب استفاده کنید و از نشستن در روی یک کاناپه ی راحت زیر آسمان آبی لذت ببرید.

 

ساخت کاناپه با پالت

 

وقتی که به فکر دکوراسیون فضای باز خود، مثل باغ یا پاسیو هستید، این کاناپه ی پالت انتخاب مناسبی است، چون هم هزینه ای ندارد، هم کاربردی است و هم زیبا و باشکوه می باشد.

 

ساخت نیمکت با پالت

 

این کاناپه ی زیبا با طرحی به روز شده و امروزی، با پشتی ای با ارتفاع متوسط و جای نشستن جادار، برای فضای باز شما جالب است و در آن واحد بیش از دو نفر می توانند روی آن بنشینند.

 

ساخت نیمکت با پالت

 

مبلمان پالت با تیرهای چوبی ساخته می شود، مهم نیست که از کجا تهیه می کنید، به هر حال باید آنها را از هم جدا کرده و به تخته های نازک تری ببرید تا بتوانید تخته های لازم برای قسمت پشت کاناپه را تهیه کنید و از تخته های بزرگ تر برای قسمت نشیمن استفاده کنید. برای این که نتیجه ی بهتری بگیرید، از اره ی گرد استفاده کنید.
برای این که نتیجه ی بهتری بگیرید، از اره ی گرد استفاده کنید.

 

ساخت نیمکت با پالت

 

قسمت پشتی کاناپه به صورت کج و کمی با زاویه به این کاناپه اضافه می شود طوری که شما می توانید به آن تکیه داده و در محیط باز و طبیعی از فضا لذت ببرید.

 

ساخت نیمکت با پالت

 

زیبایی این کاناپه ی ساخته شده با پالت در استایل بی نظیر آن برای رنگ است، با پشتی چند رنگ و با اضافه کردن یک تشکچه به آن در قسمت نشیمن، زیبایی و راحتی بیشتری دارد.
منبع: http://www.101palletfurniture.com/sofas/pallet-outdoor-sofa-with-comfort-back/
  • Rating
  • 804 دفعات بازدید