مقالات

آخرین مقالات

15 فروردين

راحتی با سه کاناپه ی دو تایی

کاناپه های تولیدشده با پالت

اگر اتاق نشیمن زیبای شما بزرگ و جادار باشد، راههای زیادی وجود دارد تا بتوانید آن را مبله کرده، و با چیدمان مناسب تزئین کنید. اما اگر جای شما محدود است، برای تغییر دکوراسیون انتخاب های زیادی ندارید.
البته برای هر مشکلی، راه حلی هم وجود دارد و برای یک فضای کوچک، یک کاناپه ی چند قسمتی می تواند بسیار جذاب باشد.کاناپه ی بزرگ چند قسمتی برای اتاق نشیمن شما، فضای تعریف شده تری را به وجود می آورد و شما می توانید به هر ترتیبی که بخواهید و مایل باشید، چیدمان آن را تنظیم کنید.
می توانید به کاناپه ی چند قسمتی پالت نگاهی بیندازید و از آن ایده بگیرید. با استفاده از صفحه های پالت، کاناپه های جالبی را درست کرده و به فضای نشیمن اضافه کنید. صفحه ی پالت ها جدا شده و به تخته و میله تبدیل می شوند و یک کاناپه ی دونفره می توان از آنها ساخت. سه تا از این کاناپه های دو نفره می سازیم و بعد در کنار هم قرار می دهیم، تا مجموعه ای راحتی ایجاد شود. این مجموعه با رنگ قهوه ای ساده رنگ می خورد و با تشک ها و بالش های مشکی کامل می شود، ظاهری شیک و جذاب پیدا می کند.

 

ساخت کاناپه با پالت

 

امروزه تخته های پالت ها در صنعت مبلمان بسیار استفاده می شوند و به عنوان گسترده ترین منبع برای تولید مبلمان به حساب می آید.اکنون نوبت شماست که دست به کار شوید و چیزهای جالبی با این پالت ها بسازید.

 

ساخت نیمکت با پالت

 

تخته های پالت از هم جدا می شوند و هر جا که لازم باشد در کنار هم قرار می گیرند یا جفت می شوند تا ساختمان کلی کاناپه را با سایز بزرگ بسازند.

 

ساخت نیمکت با پالت

 

دو تا از کاناپه های دو تایی را در کنار هم قرار می دهیم و قسمتی برای پشتی در نظر می گیریم و با استفاده از تخته ها و قسمت های مکعبی بین آنها برای این کاناپه دسته ای می سازیم.

 

ساخت نیمکت با پالت

 

در اینجا کاناپه های دوتایی در کنار هم قرار داده می شوند تا یک کاناپه ی چند قسمتی کاربردی درست شود. این کاناپه هم برای فضای باز و هم برای داخل منزل استفاده می شود. شما می توانید با دوستان و خانواده ی خود از این کاناپه استفاده کنید و اوقات خوبی را با هم سپری کنید.

 

ساخت نیمکت با پالت

 

این مجموعه از کنار هم گذاشتن سه کاناپه ی دو تایی به وجود آمده است. اگر تعداد افراد خانواده ی شما زیاد است و با دوستان زیادی رفت و آمد دارید، می توانید این مجموعه را با اضافه کردن قسمت های بیشتری به آن، گسترده تر کنید.

 

ساخت نیمکت با پالت

 

در این مرحله، این کاناپه ی پالت کاملا سمباده زده می شود و رنگ قهوه ای روشن که رنگی ساده و طبیعی است می خورد. این کاناپه با بالش ها و تشک های سیاه روی آن فرمی شیک و قدیمی به خود می گیرد.

 

ساخت نیمکت با پالت

 

برای این که این کاناپه ی چند قسمتی چوبی را کامل کنید، شما می توانید یک میز قهوه خوری هم برای آن در نظر بگیرید تا بتوانید با خانواده و دوستان دور هم بنشینید و از قهوه، نوشیدنی و میان وعده لذت ببرید.
منبع: http://www.101palletfurniture.com/benches/pallet-adirondack-bench-tutorial/
  • Rating
  • 1430 دفعات بازدید