مقالات

آخرین مقالات

21 اسفند

ساخت کاناپه برای داخل منزل

چوب پالت برای افرادی که می خواهند از آنها برای مصارف گوناگون دوباره استفاده کنند، وسیله ی بسیار مفید و قابل استفاده ای است و با ایده های مبلمان پالت DIY روز به روز بر اهمیت آن افزوده می شود. اگر در اطراف خود پالت هایی بلا استفاده دارید، نگذارید از بین برود.
آن را بردارید، بشویید و تمیز کنید تا بتوانید مبلمانی را با آن بسازید. شما می توانید با صرف هزینه ای بسیار اندک، چند ساعت کار و یک ذهن خلاق، چیزهایی مثل کاناپه ای که در عکس می بینید را به سادگی بسازید. این مبلمان جالب با دستورالعملی چشمی به شما گفته می شود تا برای شما آسان تر باشد.
این مبل بسیار زیبا، چشم اندازی با شکوه به اتاق نشیمن شیک و مدرن شما خواهد داد. آنچه که در این مبلمان جلب توجه می کند و چشم ها را به سمت خود جذب می کند، انتخاب رنگ هایی با کنتراست بالا می باشد مثل سبز و بلوطی، با یک دسته کوسن برای نشستن راحت تر.

 

ساخت کاناپه با پالت

 

اگر شما می خواهید این کاناپه ی جالب را بسازید، ابتدا باید تعدادی تخته ی پالت از نزدیک ترین جایی که در اطراف خانه ی شما وجود دارد، مثل انبار غله و مزرعه و یا درعرض جاده تهیه کنید.

 

ساخت کاناپه با پالت

 

دومین مرحله این است که تخته های پالت ها را تمیز کنید و سپس باید سمباده زنی شود، تا چوب یکدست و سالمی را به ما بدهد و باید رنگ شود تا به شکل یک کاناپه در آید.

 

ساخت کاناپه با پالت

 

سپس ابتدا کل پالت ها را قبل ازرنگ کردن، رنگ سفید یک دست بزنید. این کار از خراب شدن و فرسوده شدن کاناپه جلوگیری می کند و باعث می شود که برای مدتی با ظاهری تمیز و جدید بماند.

 

ساخت کاناپه با پالت

 

از رنگ های شاد و زنده برای رنگ کردن این کاناپه استفاده کنید مثلا در اینجا از سبز و صورتی استفاده شده است. برای این که این کاناپه را راحت تر و با استایل بهتر بسازید، تعدادی کوسن با سایز های مختلف و رنگ های متناسب روی آن قرار دهید.

 

ساخت کاناپه با پالت

 

وقتی که شما کاناپه ی خود را تمام کردید، جای مناسبی را برای این که این کاناپه به تمامها جلوه کند، پیدا کنید. این کاناپه می تواند مناسب اتاق نشیمن باشد و با اتاق نشیمن، سالن و یا اتاق خواب شما فیت شود و برای این که با انتخاب های دیگر آن هماهنگ شود، جایی را انتخاب کنید.
منبع:http://www.101palletfurniture.com/sofas/pallet-couch/
  • Rating
  • 1035 دفعات بازدید