مقالات

آخرین مقالات

07 اسفند

ساخت سبد لباس با استفاده از پالت

معمولا روزی که کارهای لباسشویی انجام می شود، روز سختی است و بی نظمی ایجاد می شود. باید لباس ها دسته بندی شده و شسته شوند. گاهی اوقات این کار دردسر ساز است، ولی می توان کاری کرد که این کار آسان تر شود. یونیتی که در اینجا معرفی می شود،
می تواند در دسته بندی و منظم کردن آنها قبل از شستشو به شما کمک کند. این یونیت از چوب پالت و تعدادی سبد ساخته شده است. ابتدا یک جعبه ی پالت با لبه هایی که سبدها بتوانند روی آن سر بخورند در آن قرار داده می شوند.
شما می توانید لباس های شسته شده را بر حسب رنگ، اندازه و ظرافت پارچه در سبدهای جداگانه دسته بندی کنید و یا هر سبد را به یک نفر اختصاص دهید و لباس های شسته شده را در آن بگذارید تا او جا بجا کند. با این سبدها شما می توانید بعد از خشک شدن لباس ها، آنها را مرتب کنید و نفس راحتی بکشید. شما می توانید بسته به نیاز خود، سبد ها را بیشتر کنید یا می توانید بیشتر از یک یونیت از این نوع درست کنید، جایی که شما بتوانید همه ی لباس های خانه را تا کرده بگذارید و با کشیدن کشو، خیلی راحت می توان لباس ها را برداشت.

 

پالت

 

این یونیت در کارهای لباسشویی خیلی کمک می کند. این یونیت از پالت و تعدادی سبد اضافی در خانه ی شما ساخته می شود. هر موقع که بخواهیم به آسانی می توان سبدها را بیرون کشید و لباس ها را درآورد.

 

پالت

 

شما می توانید بسته به نیاز خود تعداد سبدها را افزایش دهید. کارایی این وسیله را می توان با وصل کردن چند تا چرخ برای حمل و نقل راحت تر اضافه کرد.
منبع: http://www.101palletfurniture.com/pallet-ideas/pallet-coffee-mug-holder/
  • Rating
  • 1286 دفعات بازدید