مقالات

آخرین مقالات

07 آذر

ساخت میز کامپیوتربا استفاده از پالت

استفاده از پالت های چوبی فقط به مبلمان خانه محدود نمی شود، بلکه می توان در تولید مبلمان صنعتی، وسایل کاملا حرفه ای و بادوامی از آن ها تولید کرد. اگر دانشجو هستید و یا با کامپیوتر کار می کنید،
مطمئنا به این میز کامپیوتر که با پالت ساخته شده است، احتیاج پیدا خواهید کرد. این میز تحریر دانشجویی با طرحی ساده و از گذاشتن تخته های پالت روی سه پایه به دست می آید و بافت آن منسجم، قوی و بادوام می شود.
با بافت طبیعی و طرح فشرده ی آن، فضای کوچکی را برای کارهای شخصی خود اختصاص دهید. با گذاشتن وسایل خود مثل منگنه، دفتر یادداشت، لپ تاپ و یک چراغ مطالعه در روی سطح جادار آن می توانید تکالیف خود را انجام دهید، طوری که برای انجام تکالیف خود با هیچ مشکلی مواجه نباشید. علاوه بر این، در تعطیلات یا وقتی که مطالعه نمی کنید، این میز می تواند به میز غذا خوری تبدیل شود. با ساختن این میز دو منظوره، از فواید کار با آن در کمترین زمان بهره مند شوید.

 

میز کامپیوتر با پالت

 

این میز با طرح ساده و رویه ی بزرگ آن می تواند میز مطالعه باشد و دانشجو روی آن به تکالیف و پروژه هایش برسد و وسایل مورد نیاز مطالعه مثل لپ تاپ، چراغ مطالعه، منگنه، کتاب و غیره را به فرم منظم و مرتب روی آن بچیند.

 

میز غذاخوری با پالت

 

در مواقع دیگر، می توانید از آن به عنوان یک میز غذاخوری استفاده کنید و با خانواده ی خود بنشینید و غذا میل کنید. چوب ها باید رنگ شده و کاملا جلا داده شوند مخصوصا اگر شما آن را در فضای باز استفاده می کنید.
منبع:http://www.101palletfurniture.com/category/tables/page/3/
  • Rating
  • 1634 دفعات بازدید