مقالات

آخرین مقالات

03 آذر

میز قهوه خوری با چرخ برای اتاق نشیمن

در دکوراسیون داخلی خانه، اتاق نشیمن از اهمیت خاصی برخوردار است و باید بهترین چیدمان را داشته باشد. امروزه خیلی مرسوم است که اتاق نشیمن را با یک میز قهوه خوری تزئین کنید
و در واقع جزء لا ینفک یک اتاق نشیمن جالب، میز قهوه خوری می باشد. نمونه ای از یک میز قهوه خوری کاربردی را در اینجا مشاهده می کنید. این میز قهوه خوری چوبی با طرح مدرن و سطح صیقلی آن به اتاق نشیمن جلوه ای کاملا امروزی می دهد. این میز بسیار زیبا از پالت های دور ریختنی که در اطراف شما وجود دارد، ساخته شده است.
این میز که با هزینه ی خیلی کمی ساخته می شود، دارای ویژگی هایی است که توجه همه را به خود جلب می کند. ویژگی هایی مثل صفحه ی صاف و جادار روی میز که از تخته های پالت درست شده است، فضاهایی در زیر میز برای گذاشتن چیزها و پایه های قوس دار روی چرخ. این میز به دلیل استایل آن و به دلیل کاربردی بودن آن، برای هر نوع مبلمانی مناسب می باشد. برای جذابیت بیشتر، این میز با رنگ ملایم شکلاتی، رنگ شده است. شما می توانید با هررنگی که با مبلمان شما تناسب داشته باشد، آن را رنگ کنید.

 

میز قهوه خوری چرخدار

 

این میز مدرن، با استایل و بسیار محکم که از الوارهای پالت ساخته شده است، برای اتاق نشیمن شما بسیار مناسب است. وقتی الوارهای پالت به صورت چند لایه روی هم قرار می گیرند و در نتیجه سنگین تر می شوند، برای حمل و نقل آسان تر به آن چرخ اضافه می کنیم.

 

میز قهوه خوری چرخدار

 

دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن با این میز قهوه خوری کاربردی، لوکس و شیک که در مرکز اتاق و در جلوی مبل قرار می گیرد، جلوه ای تحسین برانگیز ایجاد می کند. این میز با رنگی تیره رنگ شده است تا ایرادهای جزئی را نشان ندهد و سطح میز صاف تر جلوه کند.

 

میز قهوه خوری چرخدار

 

در این میز قهوه خوری، پالت ها به فرم جالبی روی هم قرار می گیرند و این باعث شده است که فضاهایی برای گذاشتن روزنامه، مجله، و چیزهای دیگر فراهم شده است. این تخته ها با پیچ و مهره به هم وصل می شوند و همین موضوع باعث استحکام و افزایش طول عمر آنها شده است.
منبع:http://www.101palletfurniture.com/tables/wood-pallet-coffee-table-with-casters/
  • Rating
  • 1079 دفعات بازدید