مقالات

آخرین مقالات

01 آذر

میز قهوه خوری با جایی برای کاشتن گل و گیاه

گاهی اوقات ما مبلمانی با شرایطی بسیار ویژه می خواهیم تا فضایی خاص ایجاد کنیم یا ایده های خاصی را که در ذهن داریم، به مرحله ی اجرا بگذاریم!
از آنجایی کهچنین طرح های خاصی قابل تهیه در بازار نیستند، اغلب به سفارش افراد تولید می شوند. این میز قهوه خوری که برای کاشتن گل و گیاه در آن جایی در نظر گرفته شده است، یکی از همان مبلمان های خاص است! طراحی میز به گونه ای است که کاربردهای مختلفی داشته باشد!
می توان با ریختن خاک در باکس وسط میز، یک گلدان سر میز خود داشته باشیم و یا می توانید در حالی که دور میز نشسته اید، با ریختن قالب های یخ در آن، نوشیدنی های خود را در آن خنک کنید و نیز می توانید اگر آن را ضد آب کرده باشید، در آن آتش روشن کنید. این میز جالب هیچ هزینه ای برای شما ندارد و همان طور که مشخص است، با ثبات و محکم است! ابتدا باید پالت ها را به تخته تبدیل کرد و بعد شروع به ساخت این میز کرد. کل میز با تخته های باز شده درست می شود.

 

میز جلومبلی

 

یکی از بهترین مزایای کار کردن با پالت ها این است که شما می توانید آنها را به طرح و شکل دلخواه خود که همیشه در ذهنتان داشته اید دربیاورید. این میز قهوه خوری مثال واضحی از چنین طرحی است.

 

میز جلومبلی

 

چوب پالت با اره و وسایل ضروری دیگر، تمیز و مرتب و درصورت لزوم تراشیده شده و برای ساختن رویه ی میز استفاده می شوند. از قسمت های ضخیم آن برای پایه ها و برای سیستم حمایت کننده ی قوی و تراز قرار گرفتن میز بر روی زمین استفاده می شود.

 

میز جلومبلی

 

در رویه ی میز با جدا کردن قسمت هایی می توان فضایی را در وسط میز ایجاد کرد. از این فضای خالی می توان برای مصارف مختلفی بر حسب نیاز شما استفاده کرد.

 

میز جلومبلی

 

آنچه که باعث می شود این میز از زیبایی آنتیکی برخوردار باشد، ترکیب رنگ آمیزی آن می باشد. در حالی که میز رنگ شکلاتی دارد، پایه های آن مشکی رنگ شده اند و بر جذابیت و زیبایی این میز افزوده است.
منبع: http://www.101palletfurniture.com/tables/pallet-coffee-table-with-planter-box-inlay/
  • Rating
  • 1097 دفعات بازدید