مقالات

آخرین مقالات

26 آبان

پانزده نوع میز قهوه خوری جالب با پالت

پالت ها همیشه به آسانی در دسترس هستند، در محل های دفن زباله و انبارهایی که چیزهای بی ارزش و قراضه در آن جا انباشته می شود، می توانانبوهی از پالت های بلا مصرف را پیدا کرد! اگر شما با دید خلاقانه ای به آنها نگاه کنید، ایده های جالب بیشتری برای
استفاده ی مجدد از آنها به ذهن شما خطور می کند! اگر می خواهید در زمان کوتاهی چیزی بسازید که بسیار مفید باشد، بهترین کار، ساخت میز قهوه خوری از پالت است. به طرح هایی که در زیر برای میز قهوه خوری داده شده است، نگاهی بیندازید و از میان این طرح ها برای دکوراسیون خانه ی خود میزی را انتخاب کنید. اگر نگران بودجه و هزینه ی آن هستید، باید بگویم اگر به تعدادی پالت دسترسی داشته باشید، این میزها تقریبا هیچ هزینه ای در بر ندارند! در انتها می توانید با اضافه کردن پایه و یا چرخ به میز آن را شیک تر کرده و فرمی صنعتی برای آن فراهم کنید و در جاهایی که با دوستان خود می نشینید و وقت می گذرانید، مثل اتاق نشیمن و یا پاسیو و فضای باز استفاده کنید. با قرار دادن این پالت ها در کنار هم، جاهایی برای گذاشتن چیزها در میز ایجاد می شود. جالب ترین مطلب این که نیازی به بریدن رویه ی میز و اندازه کردن آن نیست. اندازه ی پالت ها برای رویه ی میز قهوه خوری مناسب است!

 

میز جلومبلی

 

اگر خواهان ظاهری مدرن و ظریف هستید، می توانید در روی میز از شیشه استفاده کنید، میز را رنگ کنید و با رنگ و یا پلی اورتان به آن جلا دهید!

 

میز جلومبلی

 

این طرح ها در عین سادگی، خلاقانه نیز هستند! این میزها با شکلی حجیم، ساده و از اتصال دو تخته پالت به عنوان یک میز قهوه خوری زیبا در دکوراسیون اتاق نشیمن استفاده می شود. فضاهایی نیز برای گذاشتن وسایل در آن به وجود می آید که از همه طرف باز است.

 

میز جلومبلی

 

می توانید برای زیبا کردن ظاهر میز و پوشاندن خط ها، نقطه ها و لک های روی میز و سوراخ ها و جای ضربه ها که ظاهری ناخوشایند به میز می دهد، آن را رنگ کنید! در اینجا از رنگ سفید استفاده شده است که جلوه ی سفید کرمی به میز می دهد. با وصل کردن چرخ، میز کمی بالاتر آمده و محیط مدرن و جالبی برای اتاق نشیمن ایجاد می شود.

 

میز جلومبلی

 

با صرف وقت می توانید پالت ها را به پروژه های کاربردی مبلمان تبدیل کنید! با اتصال دو پالت به هم دیگر به طریقی مناسب، طرح مدرنی از میز قهوه خوری تولید می شود و برای هر فضای نشیمن، می توانید میزی عالی تولید کنید.

 

میز جلومبلی

 

در اینجا هم میز دیگری را مشاهده می کنید که حس زیباشناسی شما را بر می انگیزد. دوباره در اینجا یک میز ساخته شده با پالت کاربرد یک میز قهوه خوری را پیدا می کند و جاهایی هم برای گذاشتن وسایل دارد. رویه ی شیشه ای میز باعث می شود که ظاهر آن مدرن تر و ارزشمندتر به چشم بیاید!

 

میز جلومبلی

 

با استفاده از میزهای قهوه خوری پالت، به فضای مدرن اتاق نشیمن یک عنصر سنتی اضافه می شود! استفاده از چوب قدیمی می تواند فضایی از سبک زندگی گذشته به فضای داخلی شیک و مدرن شما بدهد و این میز قهوه خوری روستایی، فضای مدرن اتاق نشیمن را متفاوت می کند!
برای این که اتصال بین پالت ها در میز قهوه خوری محکم باشد، باید از وسایل مناسبی برای این کار استفاده کنیم. صفحه های فلزی، بست های آهنی زاویه دار و پیچ و مهره می تواند وسایل مناسبی باشد تا بتوانیم تخته های پالت را در چند لایه در کنار هم محکم نگه داریم! علاوه بر آن، پیچ و مهره های بلند می تواند کمک کند تا اتصالاتی با ماندگاری طولانی دو تخته ی پالت را در کنار هم نگه دارد!
این میزها با داشتن فضاهایی برای گذاشتن وسایل بسیار عالی هستند و شما می توانید وسایلی مثل گوشی، کتاب، روزنامه و همچنین کنترل تلویزیون را در آنها بگذارید! موقعی که ما می خواهیم وسایل دیگری از این پالت ها بسازیم، فضاهایی که در این میزها ایجاد می شود، بسیار کمک می کند. برای استفاده ی بهینه از این فضاها، می توان کشو در نظر گرفت. حتی با استفاده از یک صفحه پالت، می توان هم فضایی برای روی میز و هم فضایی برای گذاشتن وسایل داشته باشیم.

 

میز جلومبلی

 

پالت ها را یکی یکی روی هم قرار دهید و به این طریق به رویه ی میز برسید. در زیر این میز چرخ اضافه کنید تا بتوانید این ست چند لایه ی پالت را حرکت دهید و با رنگ سفید یا هر رنگی که دوست دارید، ظاهر این میز قهوه خوری را جالب تر کرده و به فرم دلخواه خود در بیاورید! با این روی هم گذاشتن ساده ی پالت ها، فضاهایی برای گذاشتن چیزها به دست می آید که از مزیت های این میز است.

 

میز جلومبلی

 

میز قهوه خوری با این طرح با استفاده از دو تخته ی پالت بدون قسمت های کوچک مکعبی آن ایجاد شده است. این دو پالت مسطح را با شش ستون چوبی به هم متصل کنید تا این طرح کاربردی از میز قهوه خوری که نسبتا رایج است حاصل شود!

 

میز جلومبلی

 

پالت ها را در دو ردیف روی هم بگذارید وبا رنگ سفید به این یونیت که متشکل از دو پالت می باشد، رنگی شیری رنگ بدهید. زیر آن چرخ نصب کنید و از آن به عنوان یک میز قهوه خوری یا میزی که لپ تاپ روی آن می گذارید، استفاده کنید.

 

میز جلومبلی

 

برای میزهایی با طرح روستایی، می توانید پالت ها را از هم جدا کنید و دوباره آنها را با ابعاد دلخواه خود به هم وصل کنید، طوری که یک مبلمان کاربردی مثل این میز قهوه خوری سفید مارک دار که از تخته های پالت مجزا از هم ساخته شده است، درست بشود.

 

میز جلومبلی

 

در این عکس، شما زیبایی را در سبک روستایی با پالت های قدیمی مشاهده می کنید! این تخته های پالت یک اندازه هستند و به هم وصل شده اند تا طرح یک میز قهوه خوری را به ما بدهند. با وصل کردن چرخ هایی محکم در زیر این میز می توان آن را به سهولت جا به جا کرد!
منبع:http://www.101palletfurniture.com/tables/pallet-coffee-table-ideas/
  • Rating
  • 1812 دفعات بازدید