مقالات

آخرین مقالات

11 مرداد

یک راهنمایی کوتاه برای انتخاب مبلمان اداری

همان طور که دکوراسیون منزل شما مبیّن شخصیت، سلیقه و سبک زندگی شماست، مبلمان اداری محل کار شما هم نشان دهنده ی نوع کار، اخلاق و
شخصیت کاری شما می باشد. برای صنایع و شرکت های مختلف، چیدمان های اداری متفاوت و مدل های مختلف میز و صندلی به کار گرفته می شود.

مبلمان اداری و شخصیت

امروزه تقریبا همه ی کارمندان از کامپیوتر استفاده می کنند و میز آنها باید فضای کافی برای آن را داشته باشد. در برخی شرکت ها، استفاده از طرح های صیقلی و براق و ارگونومیک کارایی بیشتری دارند، در حالی که برای بعضی دیگر، مثل دفتر یک حسابدار و یا وکیل، مبلمان چوبی تیره و آنتیک مناسبت بیشتری دارد.

 

مبلمان اداری و شخصیت

 

مبلمان اداری و کارایی

البته، این موضوع فقط به سبک و نوع کار مربوط نیست. کارمندان، زمان زیادی را در اداره سپری می کنند و بنابراین مبلمان اداری محل کار، باید به گونه ای باشد که کارایی خوبی داشته باشد و کارها به راحتی در آن انجام شود. قبل از سفارش، باید ایده ی روشنی از مبلمان مخصوصی که به جز میزهای کامپیوتر معمولی لازم داریم داشته باشیم، مثلا یک طراح گرافیست ممکن است برای انجام کار خود، مونیتور اضافی لازم داشته باشد و به همین علت مسلما نسبت به یک تایپیست به جای بیشتری احتیاج دارد. احتیاجات و نیازهای خود را باید با(طراحان) شرکت تأمین کننده ی مبلمان اداری مطرح کنید.

 

مبلمان اداری و کارایی

 

 

مبلمان اداری سفارشی

اگر شما شرایط بخصوصی دارید یا به دنبال چیزی متفاوت هستید، ممکن است راه حل های اداری استاندارد برای شما کارساز نباشد. در این شرایط، مبلمان اداری مورد نیاز شما به صورت سفارشی و قراردادی طراحی شده و تولید می شوند.
شرکت بنکو مبلمان اداری را با بالاترین استاندارد طراحی و تولید می کند. ما همچنین می توانیم به صورت سفارشی و قراردادی، مبلمان مورد نیاز و خاص شما را طراحی و تولید کنیم.

 

مبلمان اداری سفارشی

 

با تماس با کادر فروش شرکت بنکو، می توانید با نوع خدمات این شرکت، بیشتر آشنا شوید.
ممنبع: http://www.leeandplumpton.co.uk/articles/a-short-guide-to-choosing-office-furniture
  • Rating
  • 1759 دفعات بازدید