مقالات

آخرین مقالات

02 آبان

۲۵ طراحی خلاقانه کتابخانه که نباید از دست بدهید(قسمت اول)

اگر کتاب دوست هستید و علاقه ای به کتاب های الکتریکی و صوتی ندارید، کتابخانه برایتان ضروری می باشد. اگر قادر به پیدا کردن فضایی مناسب
در خانه یا محل کارتان برای کتابخانه نیستید، این طراحی های خلاقانه می توانند کمک تان کنند.
در اینجا ۲۰ روش خلاقانه برای سازماندهی کتاب های تان به شما پیشنهاد می شود که از جمله آن ها می توان به کتابخانه شناور، کتابخانه درختی، کتابخانه طرح گوزن و حتی کتابخانه ساخته شده از لوله های آب نیز اشاره کرد. جالب است بدانید که اگر از افرادی هستید که خودتان تمایل به انجام کارهای تان دارید، این طراحی ها ایده های الهام آوری برایتان می باشند.

1. کتابخانه ی گوزنی از چوب درخت بلوط

این کتابخانه زیبا، الهام گرفته از نمای گوزن وحشی موجود در جنگل و طبیعت می باشد. باید بدانید که از این کتابخانه مدرن می توانید برای نگهداری کتاب، روزنامه و وسایل تزئینی کوچک استفاده کنید.

 

library

 

2. کتابخانه ی منحصر به فرد

این نوع کتابخانه می تواند از دکوراسیون زیبا و جذاب منزلتان به حساب آید زیرا علاوه بر عالی بودن برای گنجاندن کتاب، دارای طراحی ویژه ای می باشد.

 

library

 

3. کتابخانه ی تایپوگرافی

این کتابخانه که توسط «مب رور» ساخته شده است، یک یاد آوری کننده بسیار جالب می باشد. زیرا با طراحی جالبش به شما یاد آوری می کند که کدام کتاب ها را خوانده اید و کدام یک را نخوانده اید. این کتابخانه ی ام دی اف سفید، برای هر نوع اتاقی مناسب می باشد.

 

library

 

4. کتابخانه درختی

با کتابخانه ی ام دی اف درختی زیبا، ر‌وحی از طبیعت را به اتاق فرزندتان القا نمایید. شاید برایتان جالب باشد که این کتابخانه می تواند همزمان صد کتاب را در خود جای دهد.

 

library

 

5. کتابخانه ی شناور

این کتابخانه محبوب توسط «میرون لیور» طراحی شده است. جذابیتش به دلیل نامرئی بودنش در پشت کتاب ها می باشد. این کتابخانه به طرزی نامرئی می باشد که گویی کتاب ها در هوا شناور هستند!

 

library

 

6. کتابخانه ی رومیزی

این کتابخانه ی ام دی اف، می تواند ایده ای جالب و منحصر به فرد، برای دانش آموزان باشد زیرا کتاب ها در بالا قرار می گیرند و می توانند به راحتی دیده شوند تا یاد آوری کننده مطالعه باشند.

 

library

 

7. کتابخانه ای با لوله های قدیمی

این کتابخانه از لوله های قدیمی آب ساخته شده است. جالب است که طراحی هر قفسه اش، منحصر به فرد می باشد.

 

library

 

8. کتابخانه خمیده

ایده ی طراحی این کتابخانه مدرن از کتاب های دکتر زوس گرفته شده است. رنگش سبز و طولش حدود 180 سانتی متر می باشد.

 

library

 

9. کتابخانه ی ناویگلی

این کتابخانه مدرن از فلز و شیشه ساخته شده است و می تواند برای هر اتاقی، ایده ای جالب باشد و طرح مینیمالیستیِ کلاسیک دارد.

 

library

 

10. کتابخانه ی هرمی

انتظار می رود که این کتابخانه جالب، هرلحظه بیافتد! اما جالب است بدانید که این نوع طراحی، ترفند طراحش می باشد. از این کتابخانه ی مدرن می توانید در اتاق های نشیمن و لابی هتل ها استفاده کنید.

 

library

 

11. کتابخانه ی تعادل

تعادل، روح طبیعت می باشد و این دقیقا همان چیزی می باشد که قفسه کتاب از خودش نمایان می سازد. طراحی این کتابخانه مدرن توسط «تونین» صورت گرفته است. این کتابخانه مدرن، در سه رنگ متفاوت ساخته می شود تا برای هر طراحی داخلی، مناسب باشد.

 

library

 

12. کتابخانه ی اوسانا

کتابخانه ی اسونا توسط «تونین» طراحی شده است. این کتابخانه ی ام دی اف از اشکال چوبی هندسی و قطعه های آینه ای ساخته شده که تاثیراتی جالب بر عمق و روشنایی دارد. از این کتابخانه مدرن می توانید برای نگه داری کتاب و وسایل تزئیناتی استفاده کنید.

 

library

 

13. کتابخانه ای با نما گوسفندی

این کتابخانه ی بامزه و خلاقانه، برای نگهداری کتاب جالب می باشد. این کتابخانه ی ام دی اف سفید برای اتاق بچه ها چه اتاق پسر و چه اتاق دختر، کتابخانه ای مدرن می باشد.

 

library

 

14. کتابخانه ی نردبانی

این کتابخانه مانند نردبانی می باشد که در بالای جعبه چوبی قرار گرفته است. این کتابخانه به شما توانایی این را می دهد، هر وسیله ای را که دوست دارید، در بالایش قرار دهید. این کتابخانه کاملا سخت و محکم می باشد و ایده ای مناسب برای آپارتمان و فضاهای محدود می باشد.

 

library

 

برای دیدن ادامه مقاله اینجا را کلیک کنید
منبع:https://www.livinglocurto.com/tips-for-choosing-kitchen-cabinets/
  • Rating
  • 330 دفعات بازدید