مقالات

آخرین مقالات

20 مرداد
بعد از این که فضای اداری مناسب و دلخواه خود را پیدا کردید، قدم بعدی انتخاب مبلمان اداری درست است که با فضای اداری انتخاب شده، هماهنگی داشته باشد. شکی نیست که انتخاب مبلمان اداری درست و مناسب
هم، به اندازه ی انتخاب فضای اداری اهمیت دارد. مبلمان اداری نامناسب روحیه ی کارمندان را تضعیف می کند و انرژی آنها را می گیرد.
توجه به نکات زیر در انتخاب مبلمان اداری به شما کمک می کند که بهترین انتخاب را داشته باشید:

بر اساس نیاز خود مبلمان اداری بخرید

ماهیت کار شما هر چه که باشد، نکته ای که باید همیشه در نظر داشته باشید، این است که نوعی مبلمان اداری انتخاب کنید که کارمندان و مراجعین شما در طول نشستن برای ساعات طولانی مشکلی نداشته باشند. خرید صندلی های ارگونومیک در این روزها نه فقط یکی از نکاتی است که باید در نظر گرفته شود، بلکه یک ضرورت به حساب می آید، زیرا احترام به کارمندان جزء اصول هر شرکتی می باشد.

 

office furniture

 

سؤال دیگری که شما باید از خود بپرسید این است که می خواهید چه جوی در شرکت داشته باشید. آیا جو کاملا رسمی را می پسندید و یا ترجیح می دهید کمی فضا را غیر رسمی کنید؟ یک میز جلو مبلی، صندلی های بین بگ و گذاشتن صندلی های راحتی در جاهای استراتژیک، همه ی آن چیزی است که برای ایجاد یک فضای غیر رسمی، لازم دارید. آیا می خواهید مبلمان اداری به نحوی باشد که با ایجاد اتاق به وسیله ی پارتیشن اداری ، فضای کار کارمندان از هم جدا شود یا این که همه در یک فضای باز و یکپارچه کار کنند؟ شما باید قبل از انتخاب مبلمان اداری ، این سؤال و همچنین سؤالات دیگری در مورد نوع مبلمان اداری و نحوه ی چیدمان مبلمان اداری را از خود بپرسید. شرکت ما می تواند در انتخاب مبلمان اداری مناسب محل کارتان به شما کمک کند و شما را در این تصمیم گیری یاری کند.

چیدمان و محل قرارگیری مبلمان اداری را در نظر داشته باشید

قبل از این که بخواهید مبلمان اداری خریداری کنید، باید بدانید چگونه می خواهید مبلمان اداری را چیدمان کنید. ابعاد جاهای مختلف را در نظر داشته باشید طوری که بتوانید متناسب با آن مبلمان اداری مناسب را انتخاب کنید. حتی چیزهای ساده ای مثل جای پریز برق، سایز و محل پنجره و وسایلی که در اتاق های مختلف وجود دارد، همه و همه در انتخاب مبلمان اداری باید در نظر گرفته شوند. باید مطمئن باشید که از فضای اداری خود استفاده ی بهینه برده و با توجه به سلیقه ی خود، فضا را جذاب تر کرده و به هم ریختگی کمتری در آن داشته باشید.
به خاطر داشته باشید که یک فضای خالی تا زمانی که آن را با دو تا صندلی و یک میز اشغال نکرده باشید، بزرگ به نظر می رسد. به همین دلیل باید قبل از خرید مبلمان اداری، حتما فضا را اندازه گیری کنید.

مبلمان اداری ای انتخاب کنید که نشان دهنده ی ماهیت کاری شما باشد

مبلمان اداری مناسب یک شرکت معماری با مبلمان اداری مناسب برای یک شرکت خدمات اینترنتی متفاوت است. نکته ی دیگری که قبل از خرید مبلمان اداری باید در نظر گرفت این است که دوست دارید مبلمان اداری شرکت شما، مبلمان اداری مدرن باشد یا مبلمان اداری سنتی. تنها چیزی که شما باید در نظر داشته باشید این است که مبلمان اداری انتخاب شده ی شما با آنچه که مردم برند شما را با آن توصیف می کنند، هماهنگی دارد یا نه. اگر یک شرکت حرفه ای هستید، طراحی مبلمان اداری شما باید کاملا یکدست باشد، حتی کمدهای بایگانی، میز اداری و صندلی ها. مبلمان اداری شرکت چیزهای زیادی را در مورد استایل شرکت بیان می کند و این مبلمان اداری است که بیان کننده ی ماهیت و فعالیت کاری شرکت می باشد.

موقع خرید مبلمان اداری به فکر جاهایی برای بایگانی فایل ها هم باشید

در تکاپو و هیجان خرید مبلمان اداری جدید برای فضای اداری، ممکن است فراموش کنیم که به فکر جایی برای ذخیره و بایگانی باشیم. از کمد بایگانی، کمد اداری و وسایلی برای ذخیره ی فایل ها استفاده کنید تا مطمئن شوید که در هیچ جایی به هم ریختگی نباشد، زیرا بی نظمی فضای کاری شما را کلا خراب می کند، حتی اگر بهترین مبلمان اداری را تهیه کرده باشید. داشتن فضای زیاد برای بایگانی به شما قدرت انعطاف پذیری زیادی می دهد. وقتی که در هیچ جای دیگری فضا برای ذخیره وجود ندارد، طبقاتی بر روی دیوار در نظر بگیرید تا فضای بیشتری داشته باشید.

مبلمان اداری ای انتخاب کنید که کاربردی باشد

هیچ وقت مبلمان اداری را صرفا به دلیل این که چشمگیر است و ظاهر زیبایی دارد، انتخاب نکنید. این موضوع با آنچه که ما در طول مقاله ذکر کردیم، منافات دارد. شما به این موضوع پی خواهید برد که خرید مبلمان اداری غیر کاربردی مثلا یک صندلی یا میز اداری غیر کاربردی مشکل ساز خواهد بود، زیرا بعد از پی بردن به مشکل، فروش این مبلمان اداری هم دردسر خود را دارد. مبلمان اداری ای که شما در شرکت استفاده می کنید، باید نیازهای اساسی شما را فراهم کند. اگر در مبلمان اداری خریداری شده هیچ طبقه ای تعبیه نشده باشد، شما به صورت بالقوه خود را از فضای ذخیره ی زیادی که می توانید داشته باشید، محروم می کنید. با روی هم انباشته شدن فایل ها، امکان فضای ذخیره ی کافی برای آنها وجود ندارد. انتخاب مبلمان اداری ای که همه ی نیازهای شما را برآورده کند، بهترین روش ممکن است.

 

office furniture

 

قبل از خرید مبلمان اداری با ما مشورت کنید. کادر طراحان ما بهترین و مناسب ترین مبلمان اداری را برای محل کار شما پیشنهاد می دهد و شما می توانید با توجه به فضای کاری و ماهیت و فعالیت کاری، مبلمان اداری مناسب را انتخاب کنید. شرکت بنکو هیچ وجهی بابت مشاوره دریافت نمی کند.

ممنتشر شده در 3 اردیبهشت 1397

منبع:https://www.bluecrowngroup.com/blog/details/tips-on-how-to-choose-modern-furniture-for-your-office
  • Rating
  • 180 دفعات بازدید