مقالات

آخرین مقالات

25 تیر

بهترین متریال برای میز مدیریت چیست؟

میز مدیریت نشون دهنده ی اعتبار یک شرکت یا مؤسسه هست ویک شرکت با تصویر میز مدیریته که در ذهن افراد نقش می بنده.
میز مدیریت همچنین نشون دهنده ی دیدگاه شما به تجربه ها و کسب و کار شما می باشد و اون چیزی که باعث بالا بودن کیفیت میز مدیریت می شه، متریال بکار رفته در اون هست. بیشتر شرکت ها نمی دانند متریال مناسب برای میز اداری شرکت آنها چه متریالی است.
دوام میز مدیریت، میز اداری و یا هر گونه مبلمان اداری ، به متریالی بستگی دارد که در طول پروسه ی تولید به کار می رود. موقع انتخاب متریال برای میز مدیریت ، گزینه های زیادی وجود دارد که می توان از میان آنها انتخاب کرد، اما سوال اینجاست که کدام یک برای میز مدیریت شما مناسب است؟ اگر روی میز مدیریت سرمایه گذاری می کنید، لازم است چند نکته ی مهم را به خاطر بسپارید. ببنید آیا متریال به کار رفته راحت است؟ با دوام است؟ و آیا تمیز کردن آن آسان است؟

 

officeman

 

ویژگی های متریال میز مدیریت

موقع انتخاب متریال برای میز مدیریت ، تمرکز باید بر کیفیت آن باشد. میز مدیریت با کیفیت بالا به متریال خوب آن مربوط می شود. فرقی نمی کند که به چه منظوری استفاده شود. خوب بودن مبلمان اداری با تکنیک تولید، طراحی و جلوه ی نهایی آن مشخص می شود. برخی از فاکتورهایی که در این پروسه مهم هستند، در زیر مشخص شده اند:
راحتی: راحتی جزء لاینفک محیطی است که برای کار کردن مساعد است. کارمندان فقط زمانی می توانند هم کارایی بالایی داشته باشند و هم بیشتر در کسب و کار خود رشد کنند که در محیط کار خود راحت باشند.
استحکام: هیچ وقت اهمیت استحکام محصول خریداری شده را نادیده نگیرید. برای خرید میز مدیریت با کیفیت خوب، ارزش دارد که بیشتر هزینه کنیم تا این که مجبور شویم به زودی اقدام به تعویض آنها یا تعویض رویه ی آنها کنیم.
ظاهر میز مدیریت: موقع انتخاب میز مدیریت، توجه به ظاهر میز مدیریت بسیار مهم است. ظاهر میز مدیریت باید به نحوی باشد که جلوه ی حرفه ای داشته باشد. چنین محصولاتی مطمئنا در شرکت شما تأثیر می گذارند.
در اینجا انواع متریالی که شما موقع انتخاب میز مدیریت باید در نظر بگیرید، بررسی می شود:

میز مدیریت چوبی

وقتی که ما در مورد میزهای مدیریت صحبت می کنیم، متریال چوب کیفیت و کلاس خاص خود را دارد. چوب های به کار رفته در میز مدیریت، محکم و با دوام هستند. برای انواع میز مدیریت کلاسیک، چوب های گیلاس، بلوط، افرا، ماهاگون و گردو بهترین چوب ها هستند و رنگ آنها از خاکستری کمرنگ تا قرمز پررنگ متغیر است. موقع انتخاب میز مدیریت، متریال چوب از هر متریال دیگری بهتر است و ارزش هزینه کردن را دارد.
متریال چوب برای میز مدیریت از متریال های دیگر دوام بیشتری دارد. در ساخت میز مدیریت هم از چوب استفاده می شود و هم از تخته سه لا. چوب، ظاهر کلاس بالایی به میز مدیریت می دهد و تخته سه لا برای قسمت های مرکزی میز مدیریت استفاده می شود و همین امر باعث می شود که میز مدیریت ظاهر صیقلی و جذابی داشته باشد.

 

wood management desk

 

میز مدیریت فلزی

میزهای فلزی بسته به استایل آنها انتخاب خوبی هستند. هر فلزی می تواند به آسانی تغییر شکل داده و فرم جدیدی به خود بگیرد. میزهای اداری فلزی برای چیدمان های اداری معاصر، عالی هستند و استایل بی نظیری را ایجاد می کنند. تمیز کردن میز مدیریت فلزی آسان است. میز مدیریت فلزی با دوام است و برای کسانی که در فضاهایی مثل انبارهای قدیمی کار می کنند، مناسب است. در میزهای مدیریت ، می توان از فلز برای بیس میز، چهارچوب میز و پایه های میز استفاده کرد. می توان انتظار داشت که میز مدیریت فلزی سال ها دوام داشته باشد.

 

officefurniture

 

میز مدیریت با لمینیت و کامپوزیت

میز مدیریت ساخته شده با لمینیت و کامپوزیت در انواع استایل های با دوام و جلوه های گوناگون وجود دارد. بین میز مدیریت چوبی و میز مدیریت ساخته شده از لمینیت مرز ظریفی وجود دارد. اگر شما میز مدیریتی با کاربرد بیشتر می خواهید، در این صورت میز مدیریتی که با لمینیت یا ام دی اف ساخته شده باشد و روکشی از چوب داشته باشد، بهترین انتخاب است.

 

management desk

 

منبع:https://www.bossescabin.com
  • Rating
  • 343 دفعات بازدید