مقالات

آخرین مقالات

16 تیر

وجود چه چیزهایی بر روی میز مدیریت لازم است؟

بر روی میز مدیریت شما چه چیزهایی وجود دارد؟و به نظر شما وجود چه چیزهایی بر روی میز مدیریت لازم است؟
بر طبق نظر کبالت پی ام در وبلاگش بر روی میز مدیریت کافی است چهار چیز وجود داشته باشد، اما من فکر می کنم که چیزهای خیلی بیشتری باید بر روی میز مدیریت وجود داشته باشد.
در وبلاگ کبالت پی ام، چهار چیزی که وجود آنها بر روی میز مدیریت لازم و کافی است به شرح زیر است:
• کاغذ و خودکار بر روی میز مدیریت
• تصویری از محصول نهایی بر روی میز مدیریت
• لیستی از کارهای در دست اقدام بر روی میز مدیریت

 

میز مدیریت

 

وجود کاغذ و خودکار بر روی میز مدیریت : می توانم بگویم که وجود کاغذ و خودکار بر روی میز مدیریت ایده ای بسیار عالی می باشد. وقتی بر روی میز مدیریت خود کاغذ و خودکار دارید، می توانید هر ایده ای را که به ذهنتان می رسد، فورا بر روی آن یادداشت کنید و دیگر لازم نیست برای نوشتن یک یادداشت کوچک، صبر کنید تا سیستم کامپیوتر شما بالا بیاید و یا اپلیکیشن نوت را بر روی گوشی خود نصب کنید. تا بخواهید این کارها را انجام دهید، ایده ی شما محو خواهد شد. البته بعدا می توانید آن را در کامپیوتر ذخیره کنید.
تجربه ی شخصی من این را به من ثابت کرده است. پشت میز مدیریت هستم و کامپیوتر را روشن می کنم و وقتی می بینم یک ایمیل جدید دارم، حواسم پرت می شود. خیلی وقتها پیش آمده است که کامپیوتر را روشن کرده ام و ده دقیقه ای در اینترنت گشتم و بعد تازه یادم افتاده است که دنبال چیزی بودم ولی خود مطلب را فراموش کرده بودم.
وجود تصویری از محصول نهایی بر روی میز مدیریت : اگر می توانید چیزی بر روی میز مدیریت خود بگذارید که نشان دهنده ی محصول نهایی شما باشد، حتما این کار را انجام دهید و آن را جلوی چشمتان بگذارید. فکر خوبی است. تصویری بر روی میز مدیریت خود بگذارید که برای شما الهام بخش باشد و یا می توانید چیزی را بر روی میز مدیریت خود بگذارید که یادآور مشکلات احتمالی ای باشد که در مورد محصول دارید. این کار باعث فعالیت بیشتر شما می شود و یا می توانید با گذاشتن یک رندر از محصول نهایی بر روی میز مدیریت ، تمرکز خود را بر روی نکات مثبت جلب کنید. اسکرین شات از این که شما می خواهید محصول چگونه به نظر برسد هم می تواند ایده ی خوبی برای این باشد.
وجود چیزی الهام بخش بر روی میز مدیریت : این می تواند چیزی باشد که برای شما الهام بخش باشد و یا چیزی که برای شما ایجاد انگیزه کند و یا باعث مدیتیشن شود. برای بعضی مدیران، این ممکن است عکس فرزندان باشد تا وقتی که ساعات طولانی در شرکت مشغول کار است با یاد آوری آنها به کار تشویق شود، یا می توانید تصویری را بر روی میز اداری بگذارید که ایجاد انگیزه کند مثل عکس یک قایق اگر چیزی است که آرزویش را دارید.
وجود چیزهایی برای مدیتیشن بر روی میز مدیریت برای کم کردن استرس شما مؤثر است. چیزهای بسیار ساده ای مثل شن های کوچک باغچه یا عکسی از یک جای دلخواه. حتی یک گیاه هم می تواند به این منظور استفاده شود. بر روی میز مدیریت خود چیزی داشته باشید که به شما این امکان را بدهد که زمانی که فشار کاری بیش از حد است و تحت استرس شدید هستید، بتوانید فکر خود را از شرکت و کارهایش دور کنید.
لیست انجام کارها بر روی میز مدیریت : به عنوان یک نویسنده ی آزاد، باید برای پروژه های نوشتاری خود با یک دیدگاه مدیریتی پیش بروم. حالا من با صفحات گوگل لیستی برای انجام کارهای خود برای یک هفته تنظیم می کنم. این لیست بر روی لپ تاپ، گوشی و تبلت من وجود دارد و می تواند به طور غیر قابل باوری تمرکز مرا بهبود بخشد. مطمئنا در طی هفته، تغییراتی می کند اما ساختار اصلی آن یکسان می ماند.
خوب، این ها ایده های کبالت پی ام در مورد چیزهای لازم بر روی میز مدیریت بودند. بگذارید در اینجا نظر خودم را هم در مورد اقلام لازم بر روی میز مدیریت بگویم. اولین مورد این است که نباید میز مدیریت را به اندازه ی دسک تاپ کامپیوتر و یا لپ تاپ شلوغ کنیم. برای این اپلیکیشنی وجود دارد به نام سلف کنترل.
این اپلیکیشن مخصوص دستگاه های آیفون است اما حتما می توانید چیزی مشابه آن برای ویندوز پیدا کنید. با این اپلیکیشن، وبسایت هایی که باعث حواس پرتی شما می شوند، دیگر ظاهر نمی شوند. برای من، این شامل فیس بوک و دو تا سایت روزنامه است. این اپلیکیشن شما را برای مدتی محدود دور از چیزهای دیگر قرار می دهد.
و نکته ی بعدی وجود شارژرهای اضافی برای همه ی دیوایس ها بر روی میز مدیریت می باشد. من یک سیم برق لپ تاپ اضافی دارم که بر روی میز مدیریت قرار دارد. شارژر دیگری هم در کیفم دارم. همین مورد برای شارژرهای گوشی هم صدق می کند. من هرگز برای مدت زیادی از برق دور نیستم.
آیا چیز دیگری وجود دارد که شما بخواهید بر روی میز مدیریت خود قرار دهید؟

نوشته ی کیت گریفین

منبع:https://www.projectmanagers.net
  • Rating
  • 223 دفعات بازدید