مقالات

آخرین مقالات

02 تیر

راهنمایی کامل برای پارتیشن اداری و پارتیشن دوجداره

این که بتوانیم یک فضای باز اداری را با پارتیشن اداری به بخش های مجزا از هم تبدیل کنیم و به این طریق کارایی و بهره وری کارمندان را افزایش دهیم،
کار آسانی نیست. آیا می دانید در محیط کاری شما، چه تعداد اتاق با پارتیشن دوجداره می توان ایجاد کردو چگونه می توان از پارتیشن اداری استفاده کرد؟ آیا ایجاد اتاق با پارتیشن دوجداره و استفاده از پارتیشن اداری برای مجزا کردن فضا همان چیزی است که شما واقعا می خواهید یا بهتر است به جای آن، یک طراحی فضای باز را برای شرکت خود در نظر بگیرید؟ طراحان ما می توانند در انتخاب پارتیشن اداری و مبلمان اداری مناسب فضای کاری شما و این که چه نوع پارتیشن دوجداره و پارتیشن اداری و سیستم مبلمان اداری برای شرکت شما مناسب است، بهترین پیشنهاد را بدهند. برای شروع، انواع مختلف پارتیشن دوجداره و پارتیشن اداری را بررسی می کنیم.

 

پارتیشن دوجداره

 

اتاق با پارتیشن دوجداره و استفاده از پارتیشن اداری برای تفکیک فضاهای اداری

می توان از پارتیشن اداری برای ساخت اتاق های پارتیشنی استفاده کرد. اتاق های پارتیشنی از مجموعه ای از پنل ها تشکیل شده اند که وقتی در کنار هم قرار می گیرند، محل کار کارمند را فراهم می کنند. به خاطر طرح مدولار بیشتر سیستم های پارتیشن دوجداره و پارتیشن اداری ، اتاق های پارتیشنی کاملا قابلیت تطبیق با فضاهای مختلف را دارند و می توان آنها را بسته به نیاز مشتریان، کوچک یا بزرگ ساخت، اما برای فردی که با طراحی آشنایی ندارد، مشکل است که این طراحی را انجام دهد.

 

پارتیشن بندی

 

سیستم های پنلی و استفاده از پنل های پارتیشن اداری برای مجزا سازی

سیستم های پنلی برای ساخت اتاق با پارتیشن دوجداره استفاده می شوند. این پنل ها در سایزها و متریال مختلف وجود دارند و به این منظور طراحی شده اند که برای نیازهای متنوع شرکتها، جوابگو باشند. قبل از خرید و سفارش پارتیشن اداری ، باید ابعاد محل مورد نظر را اندازه بگیرید و در نظر بگیرید که چند نفر کارمند قرار است در این محیط مشغول به کار شوند. استایل یا رنگی که برای پارتیشن اداری در نظر دارید چیست و محدودیت های بودجه ی شما برای خرید پارتیشن اداری چقدر است؟

 

پارتیشن اداری

 

پارتیشن اداری و دیوایدر

پارتیشن اداری و دیوایدر، پنل های جدایی هستند که به عنوان یک مانع بصری یا به عنوان یک عایق ملایم برای صدا بین میزهای اداری ، فضاهایی برای جلسه و ملاقات و نیز محل استراحت عمل می کنند. انواع دیگری از پنل مثل دیوایدرهای شفاف ژاپنی برای تقسیم کردن فضای بصری در یک اتاق انتظار استفاده میشوند. پارتیشن دوجداره و پارتیشن اداری راه حل مناسبی هستند که بتوان فضا را بدون ساختن دیوارهای دائمی به قسمتهای مجزا تقسیم کرد.

 

دیوایدر

 

بنچینگ یا سیستم نیمکتی با دیوایدر

سیستم نیمکتی یک میز کار گروهی است که اغلب توسط دو نفر یا بیشتر استفاده می شود. سیستم نیمکتی ممکن است با نصب دیوایدرهای کوچک بر روی میز اداری انجام شود. بیشتر آنها پروفایل کوچکی دارند و نسبت به اتاق های پارتیشنی ساخته شده با پارتیشن اداری ، فضای کمتری را اشغال می کنند.

 

اتاق پارتیشنی

 

میز اداری تیمی با پارتیشن اداری

میز اداری تیمی هم شبیه میز اداری نیمکتی، یکی از میزهای اداری فضای باز است و در آن چند کارمند با ساختاری شبیه ساختار زیر در بخش های مجزا ولی پشت یک میز اداری می نشینند تا بیشتر و آسان تر بتوانند با هم همکاری کنند. در میز تیمی ممکن است بین قسمت های مختلف، دیوایدرهای کوچکی بر روی میز باشد تا کمی حس حریم خصوصی را ایجاد کند.

 

پارتیشن

 

نوشته شده توسط نیکل گروشک در اسفند 1396

منبع:https://www.nationalbusinessfurniture.com/blog/complete-guide-to-partitions-cubicles-and-room-dividers
  • Rating
  • 247 دفعات بازدید