مقالات

آخرین مقالات

26 فروردين

میز اداری برای کامپیوتر با ارتفاع قابل تنظیم (قسمت دوم)

تأثیر نوع فعالیت و شغل شما بر میز اداری

چه کاری انجام می دهید و شغل شما چیست؟

قبل از انتخاب میز اداری، احتمالا مهم ترین سؤالی که شما از خود می پرسید این است که می خواهید چه کاری پشت میز خود انجام دهید؟ این که شما چه کاری انجام می دهید، بر فضایی که احتیاج دارید و بر سایز میز اداری ، تأثیر می گذارد.

آیا شما کلا آنلاین کار می کنید یا فضایی برای بایگانی مدارک و فایل های خود احتیاج دارید؟ اگر آنلاین کار می کنید، در این صورت تنها چیزی که احتیاج دارید، یک میز اداری کوچک و ساده است. اگر کار شما به نحوی است که با مدارک فیزیکی و کاغذ در ارتباط هستید، در این صورت بر روی میز اداری خود جای بیشتری نیاز دارید، مخصوصا اگر مدارک زیاد باشند و اغلب لازم باشد که به آنها مراجعه کنید.

در میز اداری، به چه اندازه فضای ذخیره و بایگانی نیاز دارید؟

نیاز به فضای ذخیره و بایگانی بر سایز میز اداری شما تأثیر خواهد گذاشت. همان طور که قبلا گفته شد، اگر شما فقط آنلاین کار می کنید، در این صورت به فضای بایگانی نیاز ندارید. اگر شما آفلاین کار می کنید، در این صورت به نوعی فضای بایگانی و ذخیره احتیاج دارید و این که سایز آن در میز اداری شما چه اندازه باشد، چیزی است که فقط شما می توانید در مورد آن تصمیم بگیرید.
مسلم است که فضای ذخیره و بایگانی فضایی را اشغال می کند، و این چیزی است که باید در نظر گرفته شود. شاید بتوان میز اداری را در سایز کوچک در نظر گرفت و فضای بایگانی را در جای دیگری قرار داد.

 

میز-ایستاده

 

میز اداری شما از چه متریالی ساخته شده است؟

میز اداری از متریال مختلف و با روکش های مختلف ساخته می شود. این متریال ممکن است برای میز اداری فردی خوب باشد و برای میز اداری فرد دیگری نامناسب. همه ی این بستگی دارد به این که میز اداری شما کجا قرار می گیرد و معمولا برای چه کاری مورد استفاده قرار می گیرد. انتخاب معمول برای بیشتر میز اداری و مبلمان اداری، چوب و ام دی اف است، اما استفاده از چوب و ام دی اف می تواند بسیار گران قیمت و سنگین باشد. در بعضی موارد، این انتخاب خوبی نیست. پلاستیک انتخاب دیگری است، اما در صورت استفاده از پلاستیک برای میز اداری، میز ان وزنی که میز اداری می تواند تحمل کند، محدود است.
فلز انتخاب دیگری برای میز اداری است و اگر شما قرار است که روزانه از تجهیزات سنگین زیادی استفاده کنید. متأسفانه این باعث می شود که میز اداری شما بسیار سنگین و حجیم شود و موقع جابجایی میز اداری ممکن است برای شما مشکل ساز شود.

میز اداری شما چه کیفیتی دارد؟

این که میز اداری شما از چه کیفیتی برخوردار است، موضوع مهمی است. میز اداری با کیفیت پایین تر به معنی قیمت کمتر و طول عمر کمتر می باشد و میز اداری با کیفیت بهتر به معنی قیمت بیشتر و طول عمر بیشتر و در کل میز اداری بهتری می باشد. متأسفانه، چنین میزی قیمت بیشتری هم دارد.
باید ببینید چه فاکتوری برای شما مهم است. آیا می خواهید برای میز اداری بهتر، بیشتر هزینه کنید تا هم میز شکیل تری داشته باشید و هم بیشتر برای شما کار کند؟ یا می خواهید میز اداری ارزان قیمت تری بگیرید و امیدوار باشید تا هر موقع که به آن نیاز دارید برای شما کار کند.

 

مبلمان-اداری

 Jeremy Harris

منبع:http://daleoffice.co.uk
  • Rating
  • 408 دفعات بازدید